Почистване на черни точки-Варна.

  • 982
  • 6
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Само веднъж съм ходила на такава манипулация и то преди години. Така ме бяха настискали, че още помня. 3 дни не можех да изляза от вкъщи. ooooh! Нямам проблеми с кожата. Смесена е. На и около носа имам черни точки, които искам да почистя при кометик. Живея в Левски. Интересува ме някоя от вас да ми препоръча добър такъв, на нормална цена и в района. Не искам да се набутам в някой лъскав такъв на центъра. Twisted Evil

# 1
  • Мнения: 126
Аз също съм от Левси, но ходя за почистване в студиото на  "Хубава жена" при Надя , намира се на гърба на Орбита. Доволна съм, ходя там от 2 год. и след почистване на лицето нямам никакви проблеми със зачервяването. Ако искаш опитай там Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Имаше тема за козметички във Варна...дала съм координатите на моята, която работи в салон близо до ХЕИ... Peace

# 3
  • Мнения: 250
see woman, аз също съм от Левски и ходя в един салон на улица Дубровник. Доволна съм, ако се интересуваш пиши на лични и ще ти дам координати.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Благодаря.

# 5
  • Мнения: 69
see woman, аз също съм от Левски и ходя в един салон на улица Дубровник. Доволна съм, ако се интересуваш пиши на лични и ще ти дам координати.
ако този салон е Мон амур-ДА козметичката наистина е добра и няма да излезеш зачервена и настискана,а цените са нормални Peace

# 6
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
see woman, аз също съм от Левски и ходя в един салон на улица Дубровник. Доволна съм, ако се интересуваш пиши на лични и ще ти дам координати.
ако този салон е Мон амур-ДА козметичката наистина е добра и няма да излезеш зачервена и настискана,а цените са нормални Peace


къде по-точно се намира този салон,понеже и аз съм в Левски,може и на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт