кръвотечение при новородено момиченце

  • 3 731
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Здравейте,мами!Не зная дали има подобна тема,ако има насочете ми,моля!Днес когато сменях памперса на момиченцето си/1м.и 7 дни/ видях,че има кръв по половото си органче/като цикъл/.Кръвта не беше много,но беше бистра.Кажете моля Ви,нормално ли е и колко продължава,дава ли се нещо?Бях чела някъде,че е нормално,но бих искала да разбера и Вашето мнение Rolling Eyes   
 

# 1
  • София
  • Мнения: 44 029
Обади се на лекаря ви - по възможност - ВЕДНАГА!
Дано не е нещо, за което да се тревожиш, но мястото на въпроса ти не е във форума, а при лекаря.

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 17:37 от Angel_Dust

# 2
  • Мнения: 1 512
Най-добре се консултирай с педито.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 734
По принцип е нормално при новородените,това е хормонална криза.Организмът на бебето се чисти от майчините хормони и е нормално да се появи кръвотечение,гърдичките да се подуят,да има също и белезникаво течение.НО,обикновено кръвотечението е в първите дни след раждането.Досега не съм чувала да се появява при бебета след първия месец.За по-сигурно говори с педиатъра ви.

# 4
  • Мнения: 130
Когато моята щерка беше на 1г и 5м и потече кръв. Оказа се, че има пиелонефрит. Но твоето детенце е още толкова мъничко- отиди непременно на лекар!

# 5
  • Мнения: 3 268
Аз също съм чела някъде,че тези неща се случват при момиченцата,но иди веднага на лекар.

# 6
  • Мнения: 422
По принцип е нормално при новородените,това е хормонална криза.Организмът на бебето се чисти от майчините хормони и е нормално да се появи кръвотечение,гърдичките да се подуят,да има също и белезникаво течение.НО,обикновено кръвотечението е в първите дни след раждането.Досега не съм чувала да се появява при бебета след първия месец.За по-сигурно говори с педиатъра ви.
и аз така знам,малката имаше доста дълго белезникавото течение но се изчисти,за всеки случай обаче се Peace обади на педито

# 7
  • Мнения: 4 784
Най-добре потърси компетентен лекарски съвет. Хубаво е да го погледне доктор. Аз не бих разчитала на форумско успокоение.

# 8
  • Мнения: 2 960
Ние тук само може да гадаем -нормално или не.Иди веднага при лекар да я види Peace

# 9
  • Мнения: 689
Акушерката ме беше предупредила, че това може да се случи при новородено момиченце, но за всеки случай, обади се на лекаря си.

# 10
  • Мнения: 523
Акушерката ме беше предупредила, че това може да се случи при новородено момиченце, но за всеки случай, обади се на лекаря си.
И мен ми беше казала така акушерката , която присъства на раждането на голямата ми дъщеря .  В деня на изписването като се прибрахме вкъщи и се наложи да сменям памперса на бебето и видях точно такава бистра кръв . Измих я добре и от тогава не е имало подобни явления . Малката като се роди също не се е случвало .

# 11
  • Мнения: 290
И аз докато бях в АГ-то ме предупредиха,че е възможно такова кръвотечение, но все пак се консултирай с лекар задължително!!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 258
Моето момиченце имаше такова кръвотечение за 3-4 дни но се появи веднага след като се прибрахме от болницата а твоята дъщеря е вече на 1 месец по добре попитай педиатъра

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
При моята дъщеря не е имало такова течение-консултирай се с лекар

# 14
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
По принцип е нормално при новородените,това е хормонална криза.Организмът на бебето се чисти от майчините хормони и е нормално да се появи кръвотечение,гърдичките да се подуят,да има също и белезникаво течение.НО,обикновено кръвотечението е в първите дни след раждането.Досега не съм чувала да се появява при бебета след първия месец.За по-сигурно говори с педиатъра ви.
И Мишката имаше, но в първите дни, което го водят за нормално, а твоето бебе мисля, че вече е големичко за такова чистене, за това е най - добре да я види лекар newsm78

Общи условия

Активация на акаунт