bremennost ili.....

  • 1 468
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 38
Zdraveite,
predniq mesec za pyrvi pyt pravixme opiti za bebe. Okolo sedmica sled kato mi mina ovulaciqta-ne sym pravila testove-prosto togava imam leka bolka v qi4nika i si znam:) , zapo4na da mi se gadi leko sutrin. Napravo do kym 12h ne iskax da pogledna hrana. Be6e mi tejko napravo. I tyi kato to4no togava bqxme na po4ivka i si piivaxme ve4er Grinning -sy6to mi stava6e zle. Mn mi se gade6e i ne mojex da spq. A po-prinzip vinagi piq po malko 50-100g i ni6to ne mi stava. newsm78
Ne sym si pravila test. Prosto re6ix ,4e sigurno e stanalo i o4akvax da ne mi doide cikyla. Da,ama ne..... To4no kato po 4asovnik mi doide na 31 den,no be6e mn stranno.1 den be6e samo zacapvane,a na 2 i 3 ti ima6e mnogooo sysireci.Be6e mn silno te4enie. I kato se zamislq podobni te4eniq mai sym imala i predi pone 1-2 pyti-s mnogo sysireci.
Vyzmojno li e da sym bila bremenna?

# 1
  • Мнения: 221
Може да ти е прилошавало от друго като настинка например  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 975
За свое успокоение си направи тест.Но мисля че не си бременна.

# 3
  • Мнения: 1 699
Много много често се случва да има оплождане но имплантиране да не настъпи или да настъпи но да не се задържи дълго-и ние изобщо не разбираме.Затова и ранните тестове не са за препоръчване преди датата на предполагаемия цикъл.
Най-вероятно от смяна на климата алкохола и недоспиването ти се е изменил цикъла.А и от внушение може да ти се гади.Аз бях така предния месец-така се бях самонавила че е станало-  гадеше ми се лошо ми беше даже ми и закъсня ooooh! Но уви не.

# 4
  • Мнения: 3 453
Когато започнахме с опитите, всеки месец имах пълен арсенал симптоми, кой, от кой, по-изявени.
В месеца, в който забременях, нямах абсолютно никакви симптоми.
Не се вглеждайте толкова, безсмислено е! Wink

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Всичко е възможно.....

# 6
  • Мнения: 1 085
Според мен не е бременност но си направи тест. Peace

# 7
  • Мнения: 2 422
Изчакай дано е това което желаеш ...БЕБЕ Praynig

# 8
  • Мнения: 2 270
Когато започнахме с опитите, всеки месец имах пълен арсенал симптоми, кой, от кой, по-изявени.
В месеца, в който забременях, нямах абсолютно никакви симптоми.
Не се вглеждайте толкова, безсмислено е! Wink
Peace

# 9
  • Мнения: 17
Da,ama ne..... To4no kato po 4asovnik mi doide na 31 den,no be6e mn stranno.1 den be6e samo zacapvane,a na 2 i 3 ti ima6e mnogooo sysireci.Be6e mn silno te4enie. I kato se zamislq podobni te4eniq mai sym imala i predi pone 1-2 pyti-s mnogo sysireci.
Vyzmojno li e da sym bila bremenna?


Не знам дали е възможно да си била бременна, но щом лелката те е посетила навреме, значи не си. Аз имам съсиреци почти всеки цикъл, мисля че е нормално. Успех занапред   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 001
Когато започнахме с опитите, всеки месец имах пълен арсенал симптоми, кой, от кой, по-изявени.
В месеца, в който забременях, нямах абсолютно никакви симптоми.
Не се вглеждайте толкова, безсмислено е! Wink
  202uu

# 11
  • Варна
  • Мнения: 38
 :)Blagodarq Vi mnogo za otgovorite. Ne sym si pravila test,no sigurno 6te e otricatelen.  Sad
Shte probvame pak sledva6tiq mesec. I pak 6te stiskam palci.
Po edno vreme si mislex za tsvetna bremennost,ama....ne iskam da se nadqvam.

# 12
  • Мнения: 3 092
Според мене няма начин да си била бременна и искам да ти кажа че започваш опитите си с лош старт - твърде много вглеждане в себе си - не го прави ....много нерви , мъки и излишни терзания са .
Пожелавам ти скоро да се похвалиш!

Общи условия

Активация на акаунт