аборт

  • 1 388
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте! Може би не съм пуснала темата на правилното място, за което се извинявам . На 08.08 ми се наложи да направя аборт по собствено желание .. На 20 години съм , тъкмо ме приеха студентка право, а приятелят ми те първа му предстои да завърши средното си , тъй като беше в чужбина при майка си поради семейни причини. Мисля, че сами разбирате доводите ми да не го задържа... Когато се устонови бременността при гинеколог , той каза , че съм в много ранен стадии . Манипулацията се извърши с вакум . Имах кръвотечение 2 дена. Предписаха ми антибиотици и метергин, който пиех около 4 дена . След като спря кръвотечението отидох на гинеколог , прегледа ме външно с видеозон и каза , че матката се е затворила и всичко е наред . От антибиотиците получих гъбички.. Притеснението ми сега , макар и глупаво е , че ме болят гърдите .. и се питам дали е нормално .. Наближава да ми идва.. Сигурно звучи наистина глупаво всичко това, но просто имам нужда от съвет #Crazy

# 1
  • Мнения: 3 453
Не, не разбирам доводите ти, надали някога ще ги разбера, но това е друга тема. За едно си права - наистина си объркала подфорума. Помоли модератор да измести темата ти на по-подходящо, за целта, място.

За проблема ти - нормално е. Ако проблема не отшуми, след идването на новия цикъл, посети гинеколог и пусни репродуктивни хормони.
Успешно възстановяване!

# 2
  • Мнения: 1 768
Обърни се към лекаря си с всичките си въпроси.Мястото е крайно неподходящо за такова писание!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 908
ysmifka тук в този подфорум всички се борим за бебе и пост като твоя няма да бъде разбран и приет от нас и наистина крайно неуместно е да е точно тук.

# 4
  • Мнения: 7 718
Нормално е да те болят гърдите, хормоните не са се нормализирали още. Ако и следващия цикъл те болят отиди на лекар.
Късмет ти желая и се пазете, защото здравето е най-важното, а вината, ако не дай боже стигнеш до нашето положение, няма да ти даде миг спокойствие.

# 5
  • Мнения: 1 699
Вече като видя подобно изказване тук и имам чувството че се подиграват с нас
Питаш дали е нормално да те болят гърдите и други работи ли-еми сигурно е нормално след това което си направила
Мен душата би ме боляла #2gunfire

# 6
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Как пък точно в този форум намери да го публикуваш? Shocked

# 7
  • Мнения: 2 423
Мен душата би ме боляла #2gunfire

И не само Close

# 8
Нормално е да те болят гърдите, хормоните не са се нормализирали още. Ако и следващия цикъл те болят отиди на лекар.
Късмет ти желая и се пазете, защото здравето е най-важното, а вината, ако не дай боже стигнеш до нашето положение, няма да ти даде миг спокойствие.
Peace

# 9
  • Мнения: 975
Нормално е да те болят гърдите, хормоните не са се нормализирали още. Ако и следващия цикъл те болят отиди на лекар.
Късмет ти желая и се пазете, защото здравето е най-важното, а вината, ако не дай боже стигнеш до нашето положение, няма да ти даде миг спокойствие.
Peace

# 10
  • Мнения: 57
Според мен не  е нужно всички да се нахвърлят с нападки върху момичето. И без друго не й е лесно. Смятам също така, че повечето от нас в такава ситуация биха постъпили по същия начин и това е по-доброто решение, отколкото човек да се опитва наполовина да отглежда дете и наполовина да учи. Това е моето мнение.
ysmifka, за гърдите не мога да ти дам съвет, защото не съм правила аборт, но не се притеснявай - предполагам, че е нормално и всичко ще премине. Надявам се лекарите добре да са си свършили работата и да нямаш по-късно, проблеми със забременяването и износването на плода.
Занапред внимавайте повече с гаджето!!! Тия неща трябва разумно да се планират.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 908
Според мен не  е нужно всички да се нахвърлят с нападки върху момичето. И без друго не й е лесно.
А нас мислиш ли че ни е лесно и измежду всичките ни проблеми които имаме в борбата ни за бебе да четем такива постове,много е неприятно повярвай ми ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 768
Мамо Еве , не наливай масло в огъня , моля те.На тебе ти пожелавам лека и безпроблемна бременност , но нас ни боли и то много надявам се разбираш Hug

# 13
  • Мнения: 57
ОК, но тя все пак няма вина за проблемите на останалите - просто търси съвет. Като не можете да й помогнете, просто не пишете нищо. Упреците са излишни.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 908
Търси съвет,ок, но пък точно в този подфорум,както и да е.Лека бременност на теб.

Общи условия

Активация на акаунт