Искам да кажа БЛАГОДАРЯ!!!!!!!

  • 1 735
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781
 Simple SmileЗдравейте отново. Искам да благодаря на всички, които ми вдъхнаха надежда, че забременяването е възможно и малка след края на М. Ще си имам бебе. Направо не мога да повярвам. В момента имам толкова много въпроси към всички, че сигурно ще Ви досадя Simple Smile. Но най-важния е, тъй като все още не съм посетила гинеколога си, дали може да има проблем ако съм вземала антибиотик. Бях болна от гнойна ангина и не знаех за бременността. Благодаря предварително за отговорите. И се извинявам, че скоро пак ще питам, тъй като ми е за първи път

# 1
  • Мнения: 518
Честито!!! Ако си го пила 4-5 дни, мисля че няма проблем. Но питай и док! Аз в началото (първите 10 дни от зачеването) пих някакви хапчета за сърце (3 дни), защото имах сърцебиене и ходих на док - той ми ги изписа. Но после, като се сетих, че бебчо може би е станал, веднага ги спрях. В моя случай не се отразиха на бебето.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито   bouquet
Лека и безпроблемна бременност  Hug
За въпросите ти свързани с антибиотика най-добре се консултирай с лекар

# 3
  • Мнения: 4 335
4естито  bouquetКато отидеш на гинеколог кажи какьв антибиотик си пила,попринцип малко лекарства са позволени.

# 4
  • Мнения: 2 334
Честито и не се притеснявай всичко ще е наред  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 4 585
Честито и лека бременност!  bouquet
За антибиотика се консултирай с гинеколога си. Hug

# 6
  • Мнения: 242
Честитка и от мен пожелавам ти лека и безпроблемна бременност,за антибиотиците мисля че няма проблем,ама за твое успокоение иди скоро на  доктор и го питай  Peace

# 7
  • Мнения: 2 910
Честита бременност  bouquet Нека е много лека и щастлива!

# 8
  • Мнения: 2 521
Малко са лекарствата които биха навредили на бебето в такъв ранен етап.Природата си знае работата и пази бебето когато ние още не подозираме за съществуването му Peaceлека и спокойна бременност  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 512
Честито и от мене.За да не повтарям момичетата преди мене ще ти пожелая само лека и безпроблемна бременност и на финала едно здраво бебче. Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 17 591
Честито!!!
И спокойно, не е навредил АБ, ще си имаш чудесно бебче.

# 11
  • Мнения: 4 433
Честито душа Hug

# 12
  • Мнения: 9 973
  bouquet честито и се пази много Hug

# 13
  • Мнения: 645
  bouquetЧестито,за всички притеснения питай доки,той знае най -добре  Peaceлека бременност и прекрасно  ylinfantна финала Hug

# 14
  • Мнения: 298
Честито и от мен.Лека бременост и на финала здраво и силно бебче.За АБ се консултирай с доки,въпреки че в в началото на бременността е малко вероятно да навредят,тъй като още не се е образувала плацента.  bouquet Hug baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт