Как черпите в яслата за РД на децата ви?

  • 1 744
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
След няколко дни сина ми има рожден ден и се чудя какво да занеса в яслите да почерпим за рождения му ден.Вие с какво черпите?

# 1
  • Мнения: 48
торта,сок,балони,шапки...

# 2
  • Мнения: 593
В нашата ясла ,  не може да носим торта, бонбони и такива подобни, само пакетирани сладки..... например кексчета, също сокчета със сламка. С това черпихме ние!

# 3
  • Мнения: 2 910
Нося торта, сокове, солети, пуканки, бонбони, сладки  и въобще, което преценя, че става за носене в ДГ.

# 4
  • Мнения: 238
Всяка година нося торта (със сертификат защото иначе не я допускат в детското заведение) и натурален сок. Тази година в ДГ ми поискаха пластмасови чинийки, вилички и салфетки и аз купих шарени с разните герои да им се радват децата.
Аааа и оставям един фотоапарат за да снимат леличките и да имаме спомени от събитието.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 39 744
В яслата на Дияна (респективно след това и в градината) можеше да се носи торта (със сертификат), сокове, сладки, бонбони и т.н.
Може да помислиш и за някаква украса - балони, шапки, свирки (това много ще се хареса на учителките  Mr. Green)

# 6
  • Мнения: 9 814
Торта /задължително със сертификат/, натурален сок, дребни сладки, нещо за украса, пластмасови вилици, чинии, чаши и салфетки, шапки, балони и пр. радости за децата.

# 7
  • Мнения: 190
Торта със сертификат, солети, сладки и сок, балони.

# 8
  • Мнения: 259
И ние носихме подходяща торта със сертификат, натурален сок, подходящ за деца, дребни сладки. Шоколадовите бонбони ги оставих за леличките.

# 9
  • Мнения: 2 803
В яслата на Дияна (респективно след това и в градината) можеше да се носи торта (със сертификат), сокове, сладки, бонбони и т.н.
Може да помислиш и за някаква украса - балони, шапки, свирки (това много ще се хареса на учителките  Mr. Green)

А за имен ден съм носила и петифури.

# 10
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Торта, натурален сок, солети, пуканки, бисквити. Шапки и тем подобни не носих, защото в яслата и имат и ги изкарват за всеки повод  Wink

# 11
  • Мнения: 1 586
Хриси стана на 2г. преди 4 дни, попитах и ми казаха лелките,че торта не разрешават да се носи,само пакетирани неща - кексчета,сладки,кроасани и други подобни,солети и сокчета може,но ние сме болни цяла седмица и не сме ходили още на ясла.......... Tired

# 12
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Торта /задължително със сертификат/, натурален сок, дребни сладки, нещо за украса, пластмасови вилици, чинии, чаши и салфетки, шапки, балони и пр. радости за децата.
Много точно казано Peace

# 13
  • Мнения: 3 268
С торта разбира се.Бисквитената на Неделя е много подходяща за мъници като твоя. Grinning

# 14
  • Мнения: 2 197
Аз занесох торта. Варианта със сокчета, пакетирани бисквити и т.н. не ми хареса, просто защото нямах време да обикалям да купувам няколко неща.

Общи условия

Активация на акаунт