sallmonela

  • 911
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Zdraveite,minalata sedmiza moeto bebe na 9mes. be6e s razstroistvo 5 dni,i re6ihme da my napravim izsledvania,otkriha sallmonela.Sega ia lekyvame s nelidiks.Na men oba4e ne mi se viarva,za6toto e mn.jiznena i vaob6te niama takiva priznazi kakvito 4etoh.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Zdraveite,minalata sedmiza moeto bebe na 9mes. be6e s razstroistvo 5 dni,i re6ihme da my napravim izsledvania,otkriha sallmonela.Sega ia lekyvame s nelidiks.Na men oba4e ne mi se viarva,za6toto e mn.jiznena i vaob6te niama takiva priznazi kakvito 4etoh.

Какво значи "не ми се вярва"  Thinking
Слд като е изолирано във фецеса, значи е това. Още повече, че се правят две поредни проби и няма как да е грешка.
Дъщеря ми също изкара салмонела наскоро - бяхме в болница. И тя пи Нелидикс.
Нали знаеш, че трябва и вие с таткото да пуснете фецес за микробиология?!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Като не ти се вярва пусни нови проби. На моят син преди 10 дни като му правиха стандартни изследвания за ясла също пробата за салмонела излезе положителна. Той обаче нямаше абсолютно никакви симптоми - нито разстройство и т.т Аз отказаха да го лекувам до като не направим още една проба - тя се оказа отрицателна / направиха изследвания и на всички в къщи/. Лекарката каза че сигурно е станала грешка в лабораторията, но пак ти казвам, че той нямаше никакви симптоми.

Общи условия

Активация на акаунт