Помощ, хапе!

  • 1 313
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Дайте идеи как да отуча Борис/1г./ да ме хапе и скубе. Мята ми се със засилка, гушка ме и впива остри зъбки където докопа. Гушка и започва да скубе яко като разперва ръце на страни, дърпа здраво и се смее. На възражението "не" от моя страна само се киска и си мисли, че си играем  Close  Imp  Close  и продължава да скубе и хапе с все сила.
Как да го отуча от тези болезнени за мен игри  Confused:  Sign Exclamation
ПОМООООООЩ!!!!

# 1
  • Мнения: 299
Колкото и ужасно да звучи при същия проблем моята педиатърка ми каза да му отвръщам. Ако той ме ухапе и аз да го ухапя със същата сила за да види че не си играем. В началото ми беше много гадно , но след няколко пъти синът ми разбра че при хапането боли и престана да го практикува върху мен. Остана баща му който до скоро не му отвръщаше, на принципа при мен не може при него може, но накрая се отучи.

# 2
  • Мнения: 242
Ох миличка, напълно те разбирам и ние мнооого скубахме. първо пробвах и аз да скубя, но мойто скорпионче въпреки, че ревеше от болка пак ме скубеше. но се оттучихме по-следният начин: когато ме хванеше за косата аз казвах Нали знаеш че мама не се скуби, мама е хубава, мама ще плаче и тя мигом започваше да ме гали. та така, но доста коси ми отидоха по земята... Simple Smile  дано се справиш...Успех

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Извинявайте,но се разсмях искренно като четах това Grinning До скоро хапех кучето си за да спре то,защото беше като пираня.Сега ще се наложи да хапя и дете,поне няма толкова косми,колкото една дългокосместа немска овчарка..........пак е някакво успокоение Wink

# 4
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Eti
Колкото и ужасно да звучи при същия проблем моята педиатърка ми каза да му отвръщам. Ако той ме ухапе и аз да го ухапя със същата сила за да види че не си играем. В началото ми беше много гадно , но след няколко пъти синът ми разбра че при хапането боли и престана да го практикува върху мен. Остана баща му който до скоро не му отвръщаше, на принципа при мен не може при него може, но накрая се отучи.


Ще пробвам това с хапането, че вече не се издържа  Simple Smile  Close  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 497
Цитат
Колкото и ужасно да звучи при същия проблем моята педиатърка ми каза да му отвръщам. Ако той ме ухапе и аз да го ухапя със същата сила за да види че не си играем. В началото ми беше много гадно , но след няколко пъти синът ми разбра че при хапането боли и престана да го практикува върху мен. Остана баща му който до скоро не му отвръщаше, на принципа при мен не може при него може, но накрая се отучи


Aaaaaaaa, това е много гот!!!!!!!

# 6
  • Мнения: 244
Цитат на: Eti
Колкото и ужасно да звучи при същия проблем моята педиатърка ми каза да му отвръщам. Ако той ме ухапе и аз да го ухапя със същата сила за да види че не си играем. В началото ми беше много гадно , но след няколко пъти синът ми разбра че при хапането боли и престана да го практикува върху мен. Остана баща му който до скоро не му отвръщаше, на принципа при мен не може при него може, но накрая се отучи.[/quote

I as praweh tak . Niakolko puti se razplaka, razbra che taka boli i spria.

# 7
  • Мнения: 1 704
Цитат на: biliana333
Извинявайте,но се разсмях искренно като четах това Grinning До скоро хапех кучето си за да спре то,защото беше като пираня.Сега ще се наложи да хапя и дете,поне няма толкова косми,колкото една дългокосместа немска овчарка..........пак е някакво успокоение Wink


аз така отучих котката  Laughing  но не знаех, че се прилага и на бебоци  Laughing  Laughing  изключително полезна информация  Wink

Общи условия

Активация на акаунт