Добра козметичка в Пловдив-мит или реалност?

  • 47 765
  • 144
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте момичета
Искам да ви помоля да ми препоръчате добра козметичка в Пловдив. Става въпрос за почистване на лице. Посещавала съм няколко, но в общи линии не съм доволна или от отношението или (което е по-лошият вариянт), от качеството на работата. Като цяло предпочитам козметички, които да извършват и механично почистване на лицето, но не ми се иска да ходя после една седмица все едно по лицето са ме драли котки Simple Smile Случвало ми се е... за жалост.  Много ви благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 085
Има една на центъра на Пловдив срещу Фешън кафето. то почно срещу пощенска банка големия фризьорски салон.Питай за Вили козметичката страхотна е и много нежна.Имам червени петна после по лицето но ми минава на другия ден.Нормално е.Ако искаш да ти дам телефон и други неща пиши ми на лс.

# 2
  • Мнения: 367
аз съм много за моята козметичка. невероятна е. виждала съм я да връща хора на който лицата им не стават за почистване (само очи се виждаха от акнето )като им дава съвети какво да правят и след 2 седмици да се върнат пак. сега да видите момичето под нейните грижи и качествената козметика на LR и белези не и останаха. работи на добри цени с качествена козметика. ако се инретесуваш ще ти дам кординати. салона се намира в кичука има и втори в тракия, но там работят наети от нея жени (тя ходи само един ден от седмицата)

# 3
  • Мнения: 13
ҳ̸Ҳ̸ҳBunnyҳ̸Ҳ̸ҳ ,veselina miteva , мерси много момичета. Веселина. би ли ми пратила координатите на козметичката ти на лични.Мерси предварително. Преди малко ми казаха добри неща за козметичката в  Beauty forever, та се чудя .... Ако някой знае нещо по въпроса, да казвва Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 250
ЧУВАЛА СЪМ, че козметичката в Сити Център е много добра. Но не съм я изпробвала още, така че това е непроверена информация. Но жената, която ми каза, е проверена   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 085
veselina miteva  къде в кичука се намира твойтакозметичка.Понякога много ме мързи да ходя чак до центъра пък и с такси ми излиза 7-8ЛВ ОТГОРЕ.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
В салон Поликсена с/у Макалали - Поля или Мира! Много са добри и внимателни! Ходя от години там и не съм имала проблеми, а кожата ми е чувствителна! Peace

# 7
  • Мнения: 224
И аз се интересувам от козметичката в Кичука.  Flutter
veselina miteva, ако може дай някакви координати...  Peace

# 8
  • Мнения: 3 459
Ще следя. Мен също ме интересува темата.
Ще се радвам да споделите за някоя добра в района около ВМИ-то и Васил Априлов  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 068
Студио Поликсена срещу Макалали. Поля за мен е най-добрата козметичка в Пловдив. Мира и е ученичка и също е добра. Козметичката в Сити Център/ако още е същата/ също е ученичка на Поля.

# 10
  • Мнения: 224
renci, а какви са цените там? Аз лично се интересувам за почистването на лице и оформянето на вежди...  Peace

# 11
  • Мнения: 13
М/у другото аз също съм чувала много добри отзиви за Поля от Поликсена, но доколкото знам цените са й доста по-високи от тези в другите салони.Нямам й точните координати. В крайна сметка си запазих час при Мария в Рилон център и ако искате утре ще споделя как е минало и дали съм доволна.

# 12
  • Мнения: 13
М/у другото, някой може ли да даде координатите на Поля, че нещо взех да се замислям...  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 13
Момичета, в крайна сметка отидох при Мария (салон Пепе) в Рилон център и останах много много доволна.За щастие тя е много внимателна и процедурата беше много приятна. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 72
Аз съм много доволна от една козметичка в кичука. Незнам дали за нея става въпрос по-горе. Доволна съм много от почистването на лице, а и от съветите, които ми дава. Ходя при нея и на масажи.

Общи условия

Активация на акаунт