Бебето ми се е нагълтало с кръв

  • 1 863
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте.
Преди няколко дни бях на фетална морфология (16-та г.с.). При прегледа лекарката каза, че червата на бебето изглеждат сякаш са с костна плътност (на медицински език "хиперехогенни чревни бримки"). Тъй като преди месец имах отлепване на плодния сак и доста сериозен кръвоизлив, предположението беше, че най-вероятно бебето се е нагълтало с кръв.
На някой случвало ли му се е такова нещо, доколко е опасно за бебето и до какво може да доведе в крайна сметка?

# 1
  • Мнения: 7 716
Отиди и на друг специалист.

# 2
  • Мнения: 320
Отиди и на друг специалист.
      Peace и то веднага!!!

# 3
  • Мнения: 2 422
Оле много страшно звучи това , момичетата са те посаветвали правилно .
Но защо не пуснеш темата в другия под форум , там са минали вече през това тук още  се борим за това да заченем.
Нада ли ще ти бъдем полезни Wink.
Успех ти желая... дано диагнозата е грешна Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 2 908
Ох ужасно звучи,както са ти казали вече отиди при още един специалист за мение и дано всичко се оправи Praynig

# 5
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Дано се оправят нещата  Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 57
Ами всъщност лекарката го каза така сякаш не е кой знае какво. Може би защото "хиперехогенни чревни бримки" бил един от показателите за диагностика на синдрома на Даун.  При това положение едно нагълтване с кръв изглежда да е по-малкото зло, но все пак мен доста си ме притеснява. Не спирам да търся информация в нета, но до сега не попаднах конкретно на такъв случай. Ще отида и при друг лекар, както ме съветвате.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Консултирай се с друг лекар

Общи условия

Активация на акаунт