Да надникнем в дома на ..... Анита Мейзер

  • 12 219
  • 93
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 152
Предполагам, че въпросът ти е, дали ни харесва интериорът?

# 2
  • Мнения: 2 266
На мен много ми допадна.

# 3
  • Мнения: 140
А коя е Анита Мейзер?
Извинете, но не знам.
Не ми харесва,много ми е претрупано,но пък на въпросната госпожа сигурно си и харесва,така,че какво значение има.

# 4
  • София
  • Мнения: 958
Не ми допада, много претрупано наистина, особено белият полюлей -  Shocked

Някакъв стремеж за показност сякаш, по принцип е синдром на бедните.....но не зная коя е, така че може да е друг случая....... Simple Smile

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 620
Интересно  newsm78

# 6
  • Мнения: 18 542
Не обичам цнетни тавани - потискат ме, особено ако височината им е стандартна - 2,60м.
Относно обзавеждането, малко кичозно ми се струва особено спалнята.

# 7
  • Мнения: 4 290
На мен ми харесва и не ми се струва кичозно. Уютно е, само белия полилей ми дойде леко грозноватичък, но аз по принцип мразя пищните полилеи.

# 8
  • Мнения: 811
На мен ми допадна  Simple Smile Е, има 2-3 неща, които лично аз бих променила, но като цяло интериорът е с приятно излъчване.

# 9
  • Мнения: 4 290
Сега като се загледах, другото което не ми харесва е, че навсякъде пода е налепен с плочки. Аз предпочитам дървените настилки, но това си е все пак до вкус.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Пердета ми харесаха, също и оранжевата колона - с декоративния ефект на боята, осветителните тела на тази колона също. Не ми харесаха диваните - просто ужасни, особено цветните, бежавите по-се търпят.

# 11
  • Мнения: 2 803
Вложили са доста пари, но на мене цветовото съчетание изобщо не ми харесва. Липсва уют. ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 15 435
На мен ми харесва, но и на мен ми се струва доста претрупано и необитаемо. Изглежда като изложба, а не като място за живеене.

# 13
  • Мнения: 1 120
Много неща не ми допадат- белият полюлей, червеният таван в спалнята , подовите настилки  - аз харесвам дървените , теракотата  ми излъчва студенина.

# 14
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Идва ми по-шарено. Обичам жилища с 1-2 акцент, като цвят, но това ми идва в повечко.

Общи условия

Активация на акаунт