Kaкъв подарък за второкласник?

  • 2 563
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Искам да направя подарък на едно момченце второкласник, нещо за училище. Моля дайте идеи..

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
Раница, несесер, атлас, глобус, енциклопедия, футболна/баскетболна/волейболна топка, будилник...

# 2
  • Мнения: 1 734
Скоро ми се наложи да правя такъв подарък и се спрях на енциклопедия, отговаряща на възрастта му. За щастие улучих, оказа се че детето точно такъв подарък няма и започна да я разглежда с интерес

# 3
  • Мнения: 2 960
ако искаш децата да те обожават ,а на родителите да им иде да те убият-подари зайче или костенурка Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 622
Тази енциклопедия купих миналата седмица на сина ми и той е очарован от нея. Мисля че един такъв подарък би зарадвам всяко момче

# 5
  • Мнения: 2 803
Нещо свързано с празника, за училище - несесер, глобус, енциклопедия ..........

# 6
  • Мнения: 987
Ние скоро бяхме на РД. на второкласник - купихме каска за скейтборд. Много се кефи детето. Ако и вашият рожденник кара скейтборд , а и за колело става пробвай с нещо такова.  Peace

# 7
  • Мнения: 23
Амиии... несесер,готина книга или енциклопедия,поставка за бележки,подложка за бюро,настолна лампа(с детски мотив),спортен сак за екипа по физическо,от тези комплекти тип мини лаборатория,подложка за мишка или мишка с детски мотив можеж да добавиш мини карта на света или табло с азбуката към вече готовия подарък.

Общи условия

Активация на акаунт