Възможно ли е?

  • 2 269
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 172
Здравейте,мами и бъдещи мами!
Въпросът ми е следният:
Възможно ли е овулацията да ми е на 28-мия ден от цикъла  Thinking В смисъл знам,че е възможно,но ми се иска конкретно да го чуя,а не в теория на евентуалните вероятности  Mr. Green По принцип незнам,кога ми е овулацията.С дъщеря ми определиха термин(по обикновените стандарти,което предполага 14-15 ти ден от началото на цикъла),който в последствие беше пресрочен с 8 дена и се оказа,че няма никакво наличие на преносване  Thinking Та това ме навежда на мисълта,че е възможно моета овулация да е по-късна  Crazy
  Всички тези разсъждения,са на базата на нещо,което в момента ме притеснява,ако може така да се каже.Значи би трябвало да ми дойде МЦ на 1 септември.Да,ама не.Още не ми идва  newsm78 На 28-мия ден(тоест на 28-ми август) с таткото си позволихме фиеста без никакво предпазване(като за бебеправене  Mr. Green ) като мислих,че няма възможност за евентуална бременност,тъй като очаквах да ми дойде до 3-4 дена.На следващия ден повторихме и после потретихме  Embarassed
  Знам,че трябва да изчакам още известно време и да си направя тест,но преди това ми се  иска да чуя някакви разсъждения по въпроса.Случвало ли се е някой да зачене броени дни преди МЦ?

# 1
  • София
  • Мнения: 639
колко ти е дълъг цикъла?

# 2
  • Мнения: 2 172
колко ти е дълъг цикъла?

Преди бремеността 28-29 дена,а след това 30-31 дена,не по-малко(тоест сега).

# 3
  • Мнения: 975
Според мен не е възможно при 28-31 дена цикъл овуто ти да е на 28 ден ShockedВиж иначе съм чувала за забременели по време на цикъл или в последните дни преди цикъл,което и аз не мога да си обесня,но явно е възможно.
Щом на 1 е трябвало да ти дойде си направи тест.

# 4
  • Мнения: 127
ти нямаш особено закъснение,но ако си точна като часовник..... предполага се ,че може и да има нещо.Дано е това,което искаш...  Hug

# 5
  • Мнения: 1 966
според мен пък е напълно възможно да си забременяла .... направи си тест  Peace

# 6
...но ми се иска конкретно да го чуя,а не в теория на евентуалните вероятности ...

Винаги ще е в теория на вероятностите изказаното от нас.
Ако преди това сте се пазили (поне аз така разбрах), ако не ти доиде до 2 седмици си направи тест. Тъй като ако на 28 ден може би си била в ову. и си правила нещо - то след 14 дни ще може да го отчете теста!

# 7
  • Мнения: 2 172
Работата е там,че не  е планувано  Crazy Би било голямо предизвикателство точно в този момент,но въпреки това голямо вълнение ме е налегнало  Blush знам,че не е момента,но вътрешното чувтво е невероятно.Знам и че най-вероятно ще ми дойде до 2-3 дена,но все пак....ми е интересно да не е станало нещо  newsm78

# 8
Елфичка, няма начин и доки да ти отговори - нищо няма да се види на 5-7 ден.

# 9
  • София
  • Мнения: 639
както вече са ти казали , не може при 28-30 дни цикъл да има ову на 28 ден  Peace , освен цикъла ти да е решил да се избъзика с теб и да ти скрой номер  Mr. Green
иначе за тест може да изчакаш още 2-3 дни и да направиш един  Peace

# 10
  • Мнения: 2 960
ти нямаш особено закъснение,но ако си точна като часовник..... предполага се ,че може и да има нещо.Дано е това,което искаш...  Hug
Peaceдано

# 11
  • Мнения: 1 966
Работата е там,че не  е планувано  Crazy Би било голямо предизвикателство точно в този момент,но въпреки това голямо вълнение ме е налегнало  Blush знам,че не е момента,но вътрешното чувтво е невероятно.Знам и че най-вероятно ще ми дойде до 2-3 дена,но все пак....ми е интересно да не е станало нещо  newsm78

напълно те разбирам  Peace понякога нещата се случват без предварителен план  Blush и въпреки това, или може би точно заради това, чувството после е неописуемо Flutter

# 12
  • Мнения: 1 085
Изчакай още малко и тест:

# 13
  • Мнения: 379
Всичко е възможно!Момента обикновенно не е подходящ и ако всеки се съобразяваше с това да няма бебета почти...не се плаши радвай се ...аз лично ти пожелавам да си от изключенията и скоро да се похвалиш с EFP

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Направи си тест след няколко дни Hug

Общи условия

Активация на акаунт