доволни ли сте от кухня ози?

  • 2 511
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 329
аз бях много доволна  от ози но от извесно време виждам че доста са намалили месото ,преди беше около 3 супени лъжици сега е около 1 и супите са направо водичка,вие доволни ли сте? пробвах мама люси но ми се струва че май слагат брашно и в двете порции а и месото хич не се вижда колко е ,много ситно е смляно или незнам ,днес например и двете манджи бяха с много ориз за капак и десерта беше мляко с ориз   Rolling Eyes  абе аз ли съм много претенциозна или има и други на моето мнение?

# 1
  • Мнения: 525
Ози не са лоши.

Но въображението изобщо на кухните по отношение на десерите е нулево. Според мен.

# 2
  • Мнения: 486
И ние сме на Ози(3 дни седмично) - не съм очарована, но Били ги яде.Значи на мен месото и гъстотата ми се виждат добре.Не сме имали толкоз рядка супа, че да ми направи впчатление.Аз не съм доволна от зеленчуците там.Все преобладават -картофи, ориз, фиде, брашно , а зеленуците са малко, но това си е мое виждане.Не съм открила по-добра кухня и ще си ядем тази(дните който не готвя аз).

# 3
  • Мнения: 545
Аз съм доволна що-годе от Ози. Не знам дали защото преди това ползвах Джуниър меню и на фона на недосварените зеленчуци и брашнени гозби Ози ми се виждат като кухнята на Шератон. Важното е, че детето ги яде. Наистина, десертите са само нишестени кремове, можеха малко повече да се постараят за тези пари. Всъщност, малко извън темата - най съм доволна от общинската кухня.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 897
Имам въпросче, а не видях по-подходяща тема от тази, в която да го задам.
Никъде в сайта на Ози при поръчка он-лайн не намерих в колко часа (или поне интервал от време) ще идва доставката на храната.
Кажете при вас как е - вие ли си определяте часът за доставка или той е фиксиран? И също - спазва ли се този час или интервал от време, т.е. без закъснения?

# 5
  • Мнения: 86
Часа не можеш да си го определяш, при мен идваха м/у 10.30 и 11.00ч.Но малката никак не харесваше тяхното ядене и се отказах.При положение че не е никак капризна.Лошо впечатление ми направи и това че единия ден малката ревеше доста силно и не съм чула звънеца и те ми закачили яденето на вратата.За 5лв. доставка можеха да ми звъннат на мобилния да ми кажат поне че са я оставили а не да я намирам съвсем случайно.

# 6
  • Мнения: 525
Доставят най - късно до 13  ч.

# 7
  • Мнения: 5 940
Доволна съм. Харесва ми менюто, разнообразно е. Супите са гъсти, откога не си взимала?. Те са си просто манджи. Синът ми вчера си изяде напълно сам, без моя помощ супата, без да се оцапа целият, което означава, че са достатъчно гъсти.
Месото също го намирам за  достатъчно, а най-важното е, че е разнообразно. Могат да направят по-разнообразни десертите, но в крайна сметка два-три пъти седмично предлагат нещо различно от стандартните във всички кухни нишестени кремчета.
Доставят ни кухнята около 12 часа, живея в краен квартал и може би заради това по-късно. Устройва ме идеално, защото синът ми хапва към 13-13.30 ч.

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 10:10 от valerie

# 8
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
Ози не са лоши.

Но въображението изобщо на кухните по отношение на десерите е нулево. Според мен.

Съгласна. Аз поръчвам без десерти. Приготвям си ги следобедните закуски сама.

# 9
  • Мнения: 274
Харесвам Ози, топла храна, разнообразна, детето я харесваше, носят ти я в къщи, няма и място за сравнение с това което съм чувала за държавните кухни

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 270
 Аз съм доволна от Ози, моята кукла много ги обича, а по принцип е доста капризна.Не харесва само десертите, но пък те са доста безвкусни наистина.На мен ми ги доставяха доста рано- към 9:30, на моя приятелка пък и ги доставят към 12, а сме в сравнитено близки райони.

# 11
  • София
  • Мнения: 718
И аз съм ного доволна от Ози. Има достатъчно месо според мен, готвят разнообразни храни, а десерт не поръчвам. Доставят ми я горе-долу към 10,30-11,00 и сме се разбрали направо да я закачват на вратата, тъй като спяхме по това време.

# 12
  • Мнения: 103
Аз харесвам Ози е понякога има и неща, които не са върха, но пък за сега ме устройва  Peace  Аз не поръчвам десерти, детето не ги ядеше. Иначе ми я носят към 9.30-10.00ч.
Относно за кухнята на мама Люси хич не ми допада, брашнени каши(или по точно водичка) почти без месо, а детето въобще не ги ядеше!   

# 13
  • У дома !
  • Мнения: 700
да доволна бях-голямо разнообразие и вкусна храна!

# 14
  • У дома !
  • Мнения: 700
Искам да допълня нещо: има квартални детски магазинчета,които работят с различните частни кухни.
Например,до нас в едно магазинче доставят ОЗИ след 10ч.,заявката става ден за ден.Разглеждаш менюто и ако не ти харесва в дадения ден пропускаш.Цената е 4лв.,тоест не плащаш за доставка,защото отиваш и си я взимаш от там.
По същия начин беше и с ХЕР БЕБЕ в друго детско магазинче.Само,че там се плаща депозит за три бурканчета и плащаш за цялата седмица-16лв.

Общи условия

Активация на акаунт