рязан етикет

  • 4 763
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 497
Какво означава когато дрехата е с рязан етикет?
Купувала съм такива дрешки на Next и на  Gap например . Пазарувала съм от такива магазинчета където повечето неща са с рязани етикети, но са на разумни цени.

# 1
  • Мнения: 1 672
на мен досега не ми се е случвало  Shocked ще следя темата

# 2
  • Мнения: 5 317
Предполагам имат някакви дребни дефекти.

# 3
  • Мнения: 1 505
Ами имам един познат в бг,който държи магазин с такива дрехи.Цените са нормални,за6тото дрехите са крадени директно от производителните цехове с отрязани етикети,за да могът да се изнесът по лесно и след това се продават на смешни цени(за6тото нямат етикети разбира се),а ка4еството е страхотно.Говоря за маркови дрехи разбира се.

# 4
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Работих в текстилно предприятие и италианския клиент искаше да режем етикетите на изделията второ качество. Когато изпращахме стока второ качество, етикетите се срязваха през средата, а на кашонния етикет и в митническите документи описвахме, че са второ качество. Интересно обаче, италианците все пак си вземаха второто качество, не остава в България . А може би нечие второ качество остава в БГ?...

# 5
  • София
  • Мнения: 44 041
Значи, че са ишлемета, доколкото знам.

# 6
# 7
  • Мнения: 497
 Благодаря Angel_Dust! Аз уж пусках търсачката ама тази темичка не ми излезе.
Пуснах темата , зашото някъде четох, че като били с рязан етикет са втора употреба, а съм чувала че има търговци , които пускат дрехи втора ръка за нови. Та за това се зачудих, а определено дрешките с рязан етикет си изглеждат супер . До колкото разбирам, такива дрешки са шити на ишлеме и когато ги изнасят им рязват етикетите уж , че са второ качество и вероятно плащат по-малко мито или нещо такова, но като качество са си наред. Това ме успокоява  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 44 041
Нееее....е как бе...и ще имат втора ръка различни номера и по няколко бройки Simple Smile))
Аз съм купувала такива дрешки - винаги съм била много довола и положително са били съвсем нови Simple Smile))
А темата не си я намерила, защото беше в архива, просто се сетих, че миналата година имаше такава, понеже бях посала вътре Wink

# 9
  • Мнения: 497
Точно, защото и аз съм много доволна и от качеството и от цената. А като прочетох и другата тема направо си изясних, че като са с рязан етикет , ги внасят и като втора употреба и така ги минават по най-тънката тарифа и за това цените им са така ниски.

# 10
  • Мнения: 1 531
в магазин за втора употреба и дрехи от разпородажби, в който влезнах, ми казаха, че тези с рязания етикет са втора, а които са си с етикет: не са  Peace но тва мисля е само за такъв тип магаизини, иначе по другите, които са прдимно с рязан етикет и си имат номера и модели и т.н. мисля, че са нелегален внос Peace

# 11
  • Мнения: 307
Значи, че са ишлемета, доколкото знам.
И аз така знам,купувам такива дрешки предимно на GEORGE от едно магазинче,много качествени и на страхотни цени Peace

# 12
  • Мнения: 4 784
Това, което аз съм чувала, е че дрехите се произвеждат в Турция, за износ, но не за Бг, а Англия, Франция, Германия...., но за да се внесат и в Бг, им режат етикетите, уж, че били дефектни, а всъщност са си перфектни.

# 13
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Това, което аз съм чувала, е че дрехите се произвеждат в Турция, за износ, но не за Бг, а Англия, Франция, Германия...., но за да се внесат и в Бг, им режат етикетите, уж, че били дефектни, а всъщност са си перфектни.

и на мен преди време беше ми казала една продавачка това Peace

# 14
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Това, което аз съм чувала, е че дрехите се произвеждат в Турция, за износ, но не за Бг, а Англия, Франция, Германия...., но за да се внесат и в Бг, им режат етикетите, уж, че били дефектни, а всъщност са си перфектни.
същото съм чувала и аз

Общи условия

Активация на акаунт