Осцилококцинун за 10 месечно бебе?

  • 666
  • 3
  •   1
Отговори
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 575
Може ли да се дава Осцилококцинун на 10 месечно бебе? На дъщеря ми носа й протече - мисля, че е настинала, а педиатърката ни не е по хомеопатията. Исками се да й дам, но не съм сигурна дали може.

# 1
  • Мнения: 2 674
Аз не съм хомеопат ,ма мога да те посъветвам да питаш и в специалицираната тема за въпроси към  хомеопати  в този подфорум.

Осцилото е потенция  С200.

# 2
  • Мнения: 51
Синът ми миналата зима беше настинал и педиатърката ми ги изпис. Давах му по една на ден в продължение на 5 дни.Имаше ефект.Дават ги и за засилване на имунитета при децата.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Давах му по една на ден в продължение на 5 дни.Имаше ефект.Дават ги и за засилване на имунитета при децата.
Първо не си го давала правилно и второ не се използва за засилване на имунитета.


Може ли да се дава Осцилококцинун на 10 месечно бебе? На дъщеря ми носа й протече - мисля, че е настинала, а педиатърката ни не е по хомеопатията. Исками се да й дам, но не съм сигурна дали може.

Можеш да дадеш на детето си разбира се. Ако не може да изсмуче гранулките ги разтвори в малко водичка. Спазвай правилото 1 час преди това да не се яде и пие нищо и 13 мин след приема също. Щом заболяването вече е факт давай 3 дни по 2 туби(сутрин и вечер по една). Ако има болни в семейството или някъде където сте били може да се даде превантивно една туба.

Общи условия

Активация на акаунт