има ли място за притеснение от тези резултати

  • 855
  • 3
  •   1
Отговори
Момичета, излезнаха резултатите от генетичните ми изследвания за Тромбофилия, които направих в Майчин дом при проф. Кременски.
Резултатите съм преписала по-долу, един служител ми каза, че няма проблеми. Моля и за вашите коментари, тъй като част от момичетата са минали по пътя преди мен.
благодаря ви предварително, може и на лични.

Фактор V Laiden - R506Q  нормален генотип   (1)*
Протромбин - G/A 20210   нормален генотип   (1)*
MTHFR - C677T       хомозиготен тосител Т/Т     (2)*
Инхибитор на Плазмогенния активатор - PAI  4G/5G    хетерозиготен носител 4G/5G    (3)*

*Забележки:
1) Не се отчита повишен риск за венозни тромбози въз основа на изследвания показател.
2) При генотип Т/Т може да се наблюдава синтезиране на MTHFR  с намалена ензимна активност от 70%
3) Нормален генотип
 притеснява ме втората забалежка.
приятен ден  bouquet
 

# 1
  • Мнения: 2 422
Волей от това което виждам ме притеснява хомозиготния носител Т|Т не се усвоява фолиевата к. , трябва да има прием на по висока доза.
Трябва ти консултация с генетик моето мнение е извън професионалните рамки.
Успех Hug

# 2
и аз така мисля, но дозата която приемам е 2х1 и не сметнаха за необходимо да се увеличава, знам ли newsm78. не бих пила на своя глава повече, но мога да опитам 3х1, като мисля че няма да вреди. ще изчакам и др. мнения и на прегледя ще говоря с доктора си. Peace

# 3
  • Мнения: 2 422
Препоръчвам ти да не пробваш нищо на своя глава .
Аз съм с този носител и пия по 4 хапчета а трябва да пия по  10, ще вдигнем дозата преди следващата процедура.
Ноо когато докторката каже .

Общи условия

Активация на акаунт