относно киселините

  • 1 591
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте мами!

От 2-3 седмици насам ми излизат доста киселини,възможно ли е от грозде да ми излизат?
(всеки ден ям по 1-2 чепки грозде,понеже ми е неудобно да откажа #Crazy ),но после ми е адски гадно,незнам дали е от него и какво ви е помагало на вас срещу киселините.

Благодаря предварително! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 335
Има такава тема на 2 стр. LaughingКакто писах в нея,на мен ми помагаше газирана вода и дьвки.За гроздето незнам,но пробвай ден-два да не ядеш и да видиш тогава дали ще имаш.Аз забелязах,4е най-много имах като ям домати Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 422
на мен нищо не ми помагаше Sad,но да пробвай с нещо газирано,а за гроздето все пак винена киселина възможно е

# 3
  • Мнения: 1 131
И аз имам много киселини.Единственото нещо,което ми помага мигновено е като изпия една чаена лъжичка хлебна сода.Само това ме спасява.

# 4
  • Канада
  • Мнения: 494
Тази бременност съм късметлийка,все още нямам.Но за това пък предната имах от много рано.Спасяваше ме газирана вода или студено прясно мляко.
Иначе при мен киселините се появяваха от какво ли не,така че е възможно да е и от гроздето.Просто не яж няколко дни и ще видиш дали това е причината. Simple Smile

# 5
# 6
  • Мнения: 11 003
За мен най-ефикасното средство против киселини беше 1 ч.л. хлебна сода и след нея чаша вода. Дъвкането на дъвка също помага. Киселото мляко върши работа, но за леки киселини и не веднага след хранене.
Преяждането с каквато и да е храна, особенно вечер, също води до киселини и дискомфорт, без значение грозде ли ще е или нещо друго. Confused
А ти сама си си отговорила на въпроса - хем си усетила, че гроздето не ти понася добре, хем го ядеш насила, заради едното неудобство и после страдаш.  ooooh!

# 7
  • Мнения: 814

 И на мен единстено Талцид ми помагаше Peace

# 8
  • Мнения: 179
САМО с талцид се оправяx Peace

# 9
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
САМО с талцид се оправяx Peace
И мен така, асъщо добре ми се отразяваха зелени ябълки и студено прясно мляко, но ефекта беше по краткотраен

# 10
  • Мнения: 7 723
...издъвках де що имаше Орбит на пазара и нищо... ooooh!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 817

 Peace и газирана вода

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
помагаше ми студено прясно мляко

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ако се съмняваш,че киселините са от гроздето не яж 1-2 дни

# 14
  • Мнения: 80
талцид на мен не ми помагаше ooooh! единственото спасение беше сода за хляб Tired
успех в борбата с тая гадост

Общи условия

Активация на акаунт