Новата ССФ

  • 2 130
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 940
Групата на размахващите определението "ССФ" във форума расте в геометрична прогресия, та се замислих, че се оформя нова средностатистическа група.
Новата ССФ:
-Тя никога не отдава живота си на децата, вярва, че има свой незаменим, заслужаващ съхранение живот. Бебета й са самостоятелни личности от самото си раждане, те не само опитват, но и сами сменят памперса си
-Тя е изчела достатъчно литература за отглеждането на деца и има принтиран списък с основни задачи за детегледачката
-Тя никога не сравнява своето дете с другите и не смята за притеснително, ако детето й не може да сяда на 11 месеца и не може да се храни само на три години
-На детската площадка нейното дете е най-толерантното и учи останалите на търпимост към другия
-Тя има интересен и провокативен мъж, но не изключва вероятността да срещне по-провокативни такива. Няма брак, живее в отворена връзка и смята изневярата за освежаваща. Ако е от нейна страна.
- Няма нужда от спорт и от диети, защото е естествено оригинално хубава
- Тя има богат житейски опит, изстрадала е много и затова говори леко цинично
- Всеки, който не може да разбере нейния изказ, е най-малкото ССФ. И слуша чалга.
- В дома й се слуша чалга. За да може да я мрази пълноценно.
Всяка прилика с действителни лица и събития е непреднамерено случайна.

# 1
# 2
  • Мнения: X
Симпатяга! Кефи ме!  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 309
Ха-ха,много яко!И много вярно-и аз забелязвам такава тенденция! Peace

# 4
  • Мнения: 17 546
Два вида са valerie. Едната е посочената от теб, а другата е точно противоположната.
У дома не се слуша класическа музика... постоянно.  Mr. Green

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И аз като зеФс ще се  newsm78.
Нова- стара все ССФ- недействителна с други думи.

# 6
  • Мнения: 7 723
....аз явно съм трета група и много моля,
догодина някой да ме подсети да пусна новата тема по въпроса Whistling

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
Ти направо си описала идеалната съвременна българка.  Wink

Направо съм си смотана по тези критерии - и живота си на децата отдадох, и памперси сменях, и детегледачка нямах, и бракът ми е един и все с един и същ мъж. Вярно, че диети не прилагам, но това е по убеждение, а не от голяма хубост. Нема, братче, точки, това е!

# 8
  • Мнения: 46 508
Мдам, с това съм по-съгласна, отколкото с до сега приетото.

П.П. valerie, да не те е ядосала някоя ССФ Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 940
Мдам, с това съм по-съгласна, отколкото с до сега приетото.

П.П. valerie, да не те е ядосала някоя ССФ Simple Smile
Не, няколко теми напоследък ме накараха да се замисля, че има нещо грешно в статистиката.

# 10
# 11
  • Мнения: 1 008
А каква е разликата между новата и старата ССФ?
В смисъл,  каква е характеристиката на старата?

# 12
  • Мнения: 7 723
А каква е разликата между новата и старата ССФ?
В смисъл,  каква е характеристиката на старата?
http://archives.bg-mamma.com/archive/000/074/340/74340/74340.html Whistling

# 13
  • Мнения: 2 716
Като дойде новото и не пита  #Crazy

# 14
  • Мнения: 3 835
И слуша чалга.
..............

Определено нищо не разбрах, но това твърдение изключва всичко останало...., или го потвърждава. На кой му пука...? ССФ не бяха ли идеалните жени и всичко останало?! Идеална жена и чалга, някак няма равенство, все едно да сложиш такова м/у грозотия и красота, съвършенство и уродство....

Общи условия

Активация на акаунт