koga bebeta vi si isgradiha rejim na hranene?

  • 1 081
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
molia sa savet mamite, karmesti na poiskvane..bebcheto mi e na mesez i polovina, noshtem spi dobre,budi se i se hranim 1-2 pati, no prez denia trudno zaspiva i lesno se sabuzda, nai mnogo i se sabirat okolo 2-3h  san sa zelia den , a chesto i po-malko, i prez ostanaloto vreme sme pochti postoianno na garda ili plache (a karma mislia che imam- naddava po 300gr. na sedmiza).Koga vashite bebcheta si isgradiha niakakav rejim na san i hranene?
 p.s. izviniavam se  sa pravopisa, no niamam kiriliza..

# 1
  • Мнения: 2 132
Ми още няма режим, но постоянното висене на гърда спря към 3 - 3 1/2 месец. Тогава почна да се нахранва бързо и да пуска сама гърдата.
А това за съня си е индивидуално за всяко дете. Моето спи по няколко пъти на ден, но на познати майки децата им почти не спят.

# 2
  • Мнения: 502
          Виж тук за кърменето:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22552.0

   Сигурно бебето ти е неспокойно заради коликите. Но това ще отмине-до края на третия-четвъртия месец. Ще си изгради режим и на хранене и на спане,просто трябва да порасне малко. Peace

# 3
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Още нямаме режим. Rolling Eyes
Като иска да суче-суче,като иска да спи-спи.А и на мен така ми е по-лесно. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 713
На около 2 месеца засякох някакъв режим що-годе Peace Не се тревожи, бебчо сам ще си направи режима.
Можеш през деня да се опиташ някакви играчки да му предлагаш, да го поизмориш с две думи Mr. Green, и предполагам като се измори ще си заспинка Mr. Green

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
От 2-я месец си направи режим Peace

# 6
  • Мнения: 11
 blagodaria mnogo za otgovorite momicheta , uspokoiavam se che ne sme sami, pone da znam che e normalno.  mejdo drugoto sega pak sme na garda, mnogo nesta se nauchih s edna raka da pravia, obiknovenno vecheriame zaedno/ az na masata, a tia na vazglavnichka vod men suche/, inache ste stoia gladna do 11 h..

# 7
  • Мнения: 6 713
blagodaria mnogo za otgovorite momicheta , uspokoiavam se che ne sme sami, pone da znam che e normalno.  mejdo drugoto sega pak sme na garda, mnogo nesta se nauchih s edna raka da pravia, obiknovenno vecheriame zaedno/ az na masata, a tia na vazglavnichka vod men suche/, inache ste stoia gladna do 11 h..

И на мен това ми беше много трудно - докато ме остави на мира да ям поне Mr. Green Минават тия периоди, после идват други ooooh! Споко Hug

П.С. Пиши на кирилица, че по-лесно за четене Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 3 742
Кърмените бебета нямат режим.Всеки път изяждат различно количество кърма.Тя се усвоява по-бързо и огладняват по-често.Затова и се будят нощем за ядене.Ние си изградихме режим когато минахме на АМ , тогава спряхме да се храним и през нощта.

# 9
  • Мнения: 85
Моето тамагочи е на 5 месеца и все още не си е изградило режим.Понякога суче през 2 часа, понякога през 3 и половина.А понятието сън му е чуждо Wink

Общи условия

Активация на акаунт