Nan Sensitive ????

  • 3 612
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте,
Някоя от вас ползвала ли е това мляко на Нестле , пише че  е храносмилателни проблеми а отзад на кутията е написано че става за запек колики и диария .
Ние сме на Фризо преди бяхме на аптамил но запека така и не минава.
Чудя се дали да взема да пробвам това мляко и затова ако някоя от Вас го е ползвала да сподели отзиви !

Поздрави и предварително благодаря.

# 1
  • BG
  • Мнения: 1 900
Специално това мляко не съм го чувала,но ние сме си на Нан и съм доволна.Сега ще минаваме на 2ката.Досега бяхме с хипоалергичното.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 249
До сега не съм го срещала на българския пазар това Nan Sensitive, но дъщеря ми е отгледана с Nan и съм доволна. Или това си е просто антирефлуксното мляко с ново име?

Така или иначе ще трябва да пробвате, докато намерите "вашето мляко", надявам се да стане по-бързо и малката душичка да не се мъчи с колики и запек. Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
За първи път го чувам newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз го видях в една аптека преди няколко дни.Картонена кутия с големината на тези на Аптамил.Незнам обаче за какви храносмилателни проблеми е,но преди не го бях виждала,изглежда е ново.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не съм го чувала и аз... Rolling Eyes

# 6
Аз се пробвах да дам на бебка НАН сензитив, защото имаше силни колики и педи ни го препоръча, но тя въобще не го хареса и не искаше да го яде. Чула съм, че бебетата не го харесват много, много май.

# 7
  • Мнения: 27 524
Да, такива млека има и на Милупа, на Нестле и на други фирми. И други майки от тук казват, че НАН имал кофти вкус. Против колики са, за трудно храносмилане, не са АР.



  Aptamil Easy Digest е хубаво  Peace

# 8
  • Мнения: 12
Здравей
Ние сме на НАН от самото начало - минахме през НАН НА, НАН 1 и сега сме на НАН 2, не сме имали никога запек от него, нито други проблеми. НАН Сензитив не сме ползвали, но като цяло съм много доволна от серията на НАН.
Надявам съм да съм била полезна

Общи условия

Активация на акаунт