Отрежете "бричовете" от бедрата си!

  • 6 881
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 678
Отрежете “бричовете” от бедрата си 
От Мартика Хейнър- “Мис Фитнес” Великобритания

Въпрос: На 25 годили съм. Работя като продавачка в магазин и тренирам фитнес в зала. Всичко, което се опитах да коригирам във физиката си, почти успях, но имам около 2 инча  в повече на бедрата си. Какво ще ме посъветвате?
Елизабет   Кларк, Лондон

Отговор: При положение, че вие сте доволна от останалите си мускулни пропорции, както пишете, би трябвало да проверите диетата си като начало. На тези места се отлагат най-много мазнини и от тях страдат дори  и  професионалистите във фитнеса. Започнете да се храните 7 пъти на ден, като през два часа приемате храна по следния начин:
8 часа - два белтъка от твърдо сварени яйца;
10 часа - купа с плодове (незамразени);
12 часа - 200 грама пилешко месо без мазната му кожа и зелена салата;

14 часа - чаша мляко с една-две филии пълнозърнест хляб;
16 часа - 150 грама сирене;
18 часа - 2 банана;
20 часа - две твърдо сварени яйца с кетчуп и половин филия хляб.
В  програмата  си с тежести включете „бягаща пътечка" - в началото преди тренировката 3 минути, някъде  в средата 3 минути и вкрая, преди да се облечете, 3 минути. „Бягащата пътечка"   сменяйте със степер-машина в същия интервал. Прибавете   и   глутеус-машина  в тренировките си. Има  я във всяка зала. Правете движенията на нея в 5 серии по 35-45 пъти, ако можете, 5 пъти или поне три пъти  седмично.  Ако решите да се явите един  ден   на  състезание по фитнес за аматьори, бих ви препоръчала и по 20  минути бягане четири пъти седмично 6 седмици  преди това.  Ако  тренирате  за здраве  и  форма,  бягайте,  когато имате време, по 10   минути.

# 1
  • Мнения: 312
Да, може и да се отреже нещо Thinking, но при работещи жени подобни драконовски почасови хранения с точно определени продукти е затормозяващо. Освен това мисля, че всеки човек има по нещо в ежедневното си меню без което не може, да речем чаша кафе с обезмаслено мляко или други екстри. Проблема при бричове е много комплексен, защото е генетически заложен, а и на място къде природата е отредила да се складират женските запаси и за жените с  подобен проблем битката е жестока, е , има и скалпел.
Трябва драстично ограничение-без глад, упражнения в т.ч бягане и изкачване на стълби (само
за здрави сърца), масажи - при това жестоки  Mr. Green и много търпение и упоритост!

# 2
  • Мнения: 3 641
Поци, не може ли да сложиш малко снимчици за описаните от теб упражнение  bouquet
Благодаря за темичката Hug

# 3
  • Мнения: 4 678
Кои упражнения са описани от мен newsm78  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 641
На глутеус -машината, че не се сещам. Срам Embarassed

# 5
# 6
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Поци, жив и здрав да си! Благодаря за темичката!  Hug

# 7
  • Мнения: 3 641
Боже, това го правя всеки ден, ooooh!но на дюшек,че нямаме такава машина. Hug
Просто незнаех как се казва Simple Smile

# 8
  • Мнения: 269
Поци, а кои упражнения ще препоръчаш за домашни условия? (има доста, но кои смяташ за най-ефикасни:))  

# 9
  • Мнения: 179
А аз бих искала да попитам Поци, за да не пускам отделна тема Simple Smile за неговото мнение по следния въпрос - ще може ли да ми препоръча фитнес-уред за домашни условия, на който да мога да оформям , както цялостно, така и по-отделно различните най-проблемни части на женскто тяло - талия, корем, най-вече, дупе, крака, ръце... Confused, разбира се и бричовете, които са акцент в тази тема. Бих искала да си купя нещо, което наистина ще ми е от полза, но не знам,към какво да се насоча...степер, велоергометър, кростренажор... изобщо, ще бъда много благодарна, за съвет по моя въпрос  bouquet

# 10
  • Мнения: 673
zwezda, дъмбели  jump

# 11
  • Мнения: 3 641
Звезди, бих ти препоръчал велоергометър. Без кардио каквито и упражнения да правиш няма да има ефект.
На по-ниска степен с по-висока скорост около 30 мин, после може и преси и упражнения с гирички.
и дишането също е много важно, равномерно и постоянно  bouquet

# 12
  • Мнения: 459
Такова чудо за щастие нямам. Обаче талията ми е голям проблем. Ханш 90, талия 80  #2gunfire

От бременноста е знам, корема се прибра, ама талия никва. Поци тоя обръч не мога да го задържа повече от 2 сек на кръста. Вярно, че е малко малък, на детето е, имам дори и клипче, домашните да ми се подиграват.

# 13
  • Мнения: 673
Звезди иска да се "оформя", не да отслабва. Според мен кардиоуредите само топят сланинките, не оформят тялото.

# 14
  • Мнения: 467
Поци, браво  bouquet !!! Може би си един от малкото мъже, които разбират жените  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт