Тъмно кафяво зацапване

  • 1 470
  • 8
  •   1
Отговори
  • Burgas
  • Мнения: 214
Имам проблем и искам да го споделя с Вас. Менструацията ми дойде на 25.08.2008 първите два дни всичко нормално, следващите два кафяво направо почти черно зацаване. Това зацапване макар и оскъдно не спря и до днес вече 12ден. Нямам болки,нищо не ме боли, коремчето ми винаги е леко подуто, имах големи притеснения последната седмица.Случвало ли се е на някоя от Вас?Правим бебе от началото на годината. Никога до сега не ми се беше случвало това.

# 1
  • Мнения: 975
Добре е да се консултираш с доктор.Успех .

# 2
  • Burgas
  • Мнения: 214
За доктора да, ще посетя тази седмица, но в Бургас да видим къде ще ходя, че всички са  Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 152
Консултирай се с лекар. Доста си чакала. Преди да забременея имах подобен проблем и се оказа раничка на маточната шийка.

# 4
  • Мнения: 1 001
иди на лекар аз също мисля че може да е раничка на шийката

# 5
  • Burgas
  • Мнения: 214
Миналия месец ходих на лекар , за цитонамазка и микробиология и преглед.Нямаше ми нищо, сега така изведнъж Confused

# 6
  • Мнения: 1 001
миличка дано наистина ти няма нищо но за да си по спокойна иди на лекар там могат да получиш повече информация  желая ти късмет Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 742
Според мен просто ти е дошло.Успех следващия месец!

# 8
  • Мнения: 1 085
Миличка обади се на гинекологът ти и му кажи какво е за да си спокойна.Понякога това течение показва накаква инфекция.Цитонамазка правила ли си си скоро?

Общи условия

Активация на акаунт