къде да родя-секцио

  • 909
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Добър ден мами!Надявам се да ми помогните,които са раждали секцио.Записана съм да раждам в ЕВА-Сливен при доктор Йорданов.Каза ми че най-вероятно трябва да родя секцио,ако бебето не се завърти ,защото е със седалищно разположение-аз искам да раждам нормално,защото ме е страх от секцио.Та въпроса ми е има ли мами раждали в ЕВА  със секцио да дадат малко инфо защото много ме е страх.Как е възтановяването след секцио,в ЕВА добри ли са ,искат ли пари за секциот-колко? ако не са добри къде в сливен са по добри?Предварително благодаря!Преди месец пуснах темата и не получих много отговори,и затова се повтарям но се притеснявам и искам да събера повечко инфо.
 
 

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Етърва ми ражда в Ева, Йорданов при преди 15 дни.За плащането - с направление не плати нищо, освен по 4.40 лв. на ден за болничен престой.Първото секицио (преди 3 г. и половина) й беше правено в Бургас и се възстанови много бавно, с доста болки (раждала съм нормално и нямам представа как и колко трябва да боли, това е по нейните думи).Сега каза, че възстановяването й било изключително бързо и е доволна.Това от което не е останала доволна е отношението на персонала към нея.
Аз нямам лични наблюдения, споделям каквото разбрах.
Леко раждане  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 518
Ако имаш предварителна уговорка със точно определен док ще ти вземе пари за секциото. Ако ти го прави екипа, който е на смяна е безплатно, ако имаш осигуровки. Не съм от Сливен и нямам наблюдения за болниците там. Най добре задай въпроса си в подфорум "По градове". Там ще можеш да разговаряш с момичета от твоя град, които са по-запознати с лекарите и болниците там. Леко раждане! Peace

# 3
  • Мнения: 2 100
Ако наистина се налага секцио и лекаря е на същото мнение, не би трябвало да ти вземат пари  newsm78 Но пък знам ли...il84 ти е дала добра идея да питаш в "По градове". Успех  Peace

# 4
  • Мнения: 106
Здравейте отново.Попитах така както е казала Джиджа по градове но там не получих нито един отговор.Ще се надявам да ми отговорите тук.

Общи условия

Активация на акаунт