Гледахте ли вчера "Тетрадката"?

  • 1 921
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
По Нова ог даваха снощи!
Страхотен филм!!!
Аз не съм по тия блудкави истории, но вчера ревах като магаре.
Кой от вас го гледа Winkи какво мислите за него?

# 1
  • в баира
  • Мнения: 861
Гледала съм го преди време. Много го харесвам!

# 2
  • Мнения: 2 229
Тоя филм май се изявява нещо като "Мостовете на Медисън". newsm78 Емблематичен, всеки реве...аз го гледах вчера за втори път с едно око.

Първият път ми хареса, но самата история за "младите"; другата част, когато бяха стари и се предполагаше, че трябва да е много трогателна и ревлива, изобщо не ме трогна - стори ми се ненормално невъзможна, измислена, даже глупава. Дори историята в "Ромео и Жулиета" ми се струва по-вероятна да се случи...не знам, просто като гледах тези сцени ми беше все едно ми крещят "ето тук ТРЯБВА да ревеш", "тук пак" "и тук за последно" и ми беше нелепо...една идея трябваше да се поспрат със силата на любпвта...

# 3
  • Мнения: 3 826
не ,   Stop , гледала съм го един път и ми е предостатъчно ...
блудкава работа , добре че актьорите бяха симпатяги , иначе не знам как щях да го изтрая и до края ..

# 4
  • Мнения: 419
Вчера НЕ, беше преди време. Според мен е хубав филм, любовен и истински.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 124
Да гледа се за кой ли път  Peaceедин от любимите ми Hug

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Снощи не успях да го гледам, но го бях направила 3-4 дни преди това. Много, много ми хареса.  Peace Ей, такъв любовно-истински филм не бях гледала скоро. Ревах много. Мисля си, че този който не е изпитал такава любов, не успява да разбере дълбочината на филма.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 734
И аз съм го гледала преди,но има други любовни филми,които са с пъти по-затрогващи.Този не ме грабна особено.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Да, гледах го. Многоо ми хареса. Имах нужда точно  от такъв филм  Heart Eyes Много рядко филлм може така да ме развълнува и да ме накара да мисля за неги и след като свърши.

# 9
  • Мнения: 179
Да, хванах го към края...

# 10
  • Мнения: 18
Всеки път,в който го гледам  smile3518

# 11
  • DE
  • Мнения: 967
Много го харесвам. Особено Раян Гослинг!  Laughing

# 12
  • Мнения: 143
Много ми хареса.Снощи за първи път го гледах!

# 13
  • Мнения: 1 317
Обожавам го, знам го почти наизуст. Казах на всичките си приятели да го гледат - те също са го харесали.
Има ужасно трогателни моменти. Дори мъжът ми, проронва по някоя сълза само и единствено на този филм.
Имам книгата, имам го на DVD, имам всички песни от филма - чуствам го много истински и много близко до мен. Много мои спомени са свързани с този филм и историята, която разказва.

# 14
  • Мнения: 294
И аз съм го гледала преди - много готинко филмче  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт