Иван от Сблъсък - е такава наглост няма!

  • 4 322
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Някой гледа ли Сблъсък в момента?!
Гост беше Десислава, но това няма значение, преразказвам момента, който ме изуми:

Иван и Андрей си пускат сами шегички, както обикновено, и си се скъсват да се хилят сами. Андрей пита Иван "Еее, а ти какво спортуваш??"; Иван: "Караме и пием" Shocked; Андрей, заедно с него, си умира от смях, и казва "Еее, понякога, хаха, си толкова нагъл, хаха!"

След 10 минути става въпрос за коли и Иван споменава с тъга, че е имал книжка допреди месец, но са му я взели за година, сигурно. Десислава (сигурно не знае за какво става въпрос) въздъхва "Ееее, жалко" (на мен ми иде да крещя, да бе жалко, да му я вземат доживот!) и Иван гледа нещастно и онеправдано.

Е, аз ли не разбирам от черен хумор, но откога да караш пиян стана смешно и повод за шеги и закачки?!  Shocked

За справка:
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1788072752

# 1
  • Мнения: 184
Не знам, има нещо нездраво в тези момчета.

# 2
  • Мнения: 599
Тия двамата отдавна са се взели много на сериозно, без да имат някаква причина за това.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 402
Изпуснала съм го момента, тъкмо се чудех дали и как ще го споменат в предаването си. Помня, че отделиха голямо време за катастрофата със Ставийски , но на чужд гръб и 100 тояги са малко.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 603
Да ... вместо да се чукне по тиквата и да се благодари, че простотията му не е имала фатален край.
Поредния кретен с голямо его.

# 5
  • Мнения: 6 417
Не съм изненадана. Че кой не знае, че двамата редовно падат под масата по заведенията?! Tired

# 6
  • Мнения: 5 940
Нито се взимат насериозно, нито мислят това, което говорят. Те и по принцип не са от най-мислещите, но пък имат достатъчно акъл, за да разберат, че така, да си дрънкаш разни простотии напосоки, е начин да правиш гледаемо шоу.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 434
Аз снощи гледах Рекламиадата и много ме издразниха, ръсят глупости и сами си се смеят. Другите ги гледаха като попарени.

# 8
  • Мнения: 5 140
и те залязват вече, стават безинтересни

# 9
  • Мнения: 3 016
Жалко, много жалко. Това да седнеш зад волана  след употреба на алкохол си е престъпление. Добре ,че е нямало потърпевши .

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
този малоумник също беше лице на кампанията за карането и пиенето като Стависки. вместо да си вземе малко поука и да се скрие за известно време в някоя по-дълбока дупка, той майтап си прави. наглост наистина е точната думичка.  Peace

# 11
  • Мнения: 2 759
Не съм изненадана. Че кой не знае, че двамата редовно падат под масата по заведенията?! Tired
                       Да си падат - никой не му дреме  Crossing Arms. Ама да карат пили, че и да го намират за смешно  Sick... Утре през смях ще си говорят: 'Аз днес блъснах един-си-кой, а ти кого блъсна?'.... Бляк!!!

# 12
  • Мнения: 494
Егати нещастниците!Ама който се смее последен,се смее най- добре!

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
На мене ми е симпатичен. И това, че пада под масата пиян, въобще не ме притеснява. Но ако ми беше приятел, за качване зад волана в подобно състояние, щях да го ошамаря. Всъщност, не ми е нужно да ми е приятел - и сега бих го ошамарила Twisted Evil Дрисльо Crossing Arms Пък се и хвали Shocked

# 14
Проблемът е, че в българия да караш пил, да караш бързо, да минаваш на червено, да изпреварваш отдясно или пред аварийното платно на магистралата, е въпрос на бабаитлък и на мъжество, а то винаги е похвално и бива похвалвано... не знам защо, ама се сетих тука за времето, когато леля ми се радваше на племенника ми, че й краде от портмонето пари и даже се хвалеше, че е "`оправен от малък"... няма да обяснявам какво се случва сега с него - всеки може да предположи (и каквото и да предположи - ще бъде в голяма степен прав)...

И понеже "Звездите" в България мислят и се самовъзпитават от "малки", че да си известен означава "да правиш каквото си искаш, без някой да може да ти каже гък", и даже всяко пишлеме се стреми да стане звезда именно заради това - да може да си прави каквото си поиска - се стига до подобни неща... Да не говорим, че точно "телевизионерите" се смятат за най-най, щото "Ти знаеш ли как ще ти срина рейтинга с едно предаване?!"  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт