Възглавница за под, табуретка... ?!

  • 1 787
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 285
Моето търсене е малко нестандартно, но все пак да попитам:

Търся възглавница, табуретка или пуф - т.е. комбинация от трите (3 в 1), което е за пода. Като се седи на него да бъде дебело пне 15 см и размерите му да са около 80 на 90 см. Ще го ползвам за сядане "по турски" на него.

Знаете ли откъде мога да си намеря нещо такова или в най-лошия вариант откъде да си взема толкова дебел дунапрен (15-20см) и да си ушия за него калъфка?!


  bouquet

# 1
  • Мнения: 644
Провери в Айко. Там последно видях доста добри модели...във квадратни,като свете,кръгли....бяха дебели то4но толкова...
Изобщо,посети по-големите мебелни магазини...
Комо,Айко,Лабиринт...

# 2
  • София
  • Мнения: 285
благодаря, щ еги посетя!

Ако някой има друга идея нека я сподели, ще я имам и нея предвид!

# 3
# 4
  • Мнения: 253
Ами от магазин за детски играчки взехме на дъщеря ми костенурка (табуретка)около 30 см висока сяда се на корубата и от плюш.А имаше и нешо като маргаритки но бяха не повече от 10см дебели.но пък поне 70-80см в диаметър

# 5
  • Мнения: 766
Сетих се веднага за първите от линка на ларедут, но май са по-малки от търсените.
Разгледай и останалите.

http://www.laredoute.fr/achat-deco-pouf-coussin-de-sol.aspx?categoryid=41690729

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 12:28 от Черепахова

# 6
  • Мнения: 2 467
В JUSK Пловдив. Около 15 см са високи, но около 40-50 см. Не съм се много много заглеждала. 15-20 лева някъде бяха. Подобни на тези от Ларедут.

# 7
  • Мнения: 189
мисля че с малко фантазия можеш да си я направиш и сама с каквато форма искаш напълни я с рязан дунапрен и готово колкото голяма искаш и дебела а и излиза доста по евтина

Общи условия

Активация на акаунт