Добър детски или пластичен хирург в гр.Бургас

  • 8 462
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча добър детски или пластичен хирург в гр.Бургас? Става въпрос за операция от пъпна херния на дете на 1 и 6 месеца. Ако някой е минал през такава операция, моля да даде малко инфо!

# 1
  • Мнения: 18
Roks мога да ти препоръчам д-р Мигаров  много е добър ако те интересува ще те дам координати

# 2
Ok!Дай ми координати, ако обичаш!

# 3
  • Мнения: 89
Чувала съм за д-р Маджаров. Не съм убедена, но мисля, че съм чувала че работи в една клиника в ж.к. Зорница - намира се някъде около Дом "Майка и дете".

# 4
  • Мнения: 66
Д-р Мигаров  0898644135 - от понеделник до петък е сутрин в болницата.

# 5
  • Мнения: 18
А също и в поликлиника Бургас  срещу хотел Космос  понеделник от 14,00 часа   оперира в частната клиника на д-р Маджуров която се намира в ж-к Зорница   оперира по здравна каса

# 6
Д-р Маджуров всеки ден ли работи от 14.00 до 18.00ч. и с предварително записване ли е прегледа
 при него? Трябва ли направление от личния лекар и безплатен ли е прегледа или е платен?(за дете на 1год. и 6 мес.)

# 7
  • Мнения: 18
приема е платен мисля че е 25лева    работи по график       но лично аз от него не съм доволна    с  двете ръце съм за д-р Мигаров

# 8
  • Мнения: 3 621
И Маджаров и Мигаров са най-добрите варианти за  хирург в Бургас, който и да изберете няма да сгрешите

# 9
  • Мнения: 236
А някой знае ли нещо повече за др Маджаров пластичен хирург  от  Ел Масри Rolling Eyes....че ни се налага премахване на брадавички на малкия ми син Rolling Eyes.....  и ме насочиха към него

# 10
nqkoi moje li dami kaje koga moga da si zapi6a 4as pri dok.Migarov,

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 420
Здравейте! Моля за координати на др Маджаров! Благодаря ви!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
по други проблеми аз съм водила сина ми и при тримата- д-р Мигаров ( от него съм най- доволна ! ), д-р Маджаров (мисля, че е пластичен хирург, но работи и с деца, също става), д-р Маджуров (от него не съм доволна).

# 13
  • Мнения: 4 076
Здравейте,
Имате ли вече впечатления от  бургаските хирурзи,които обсъждахте?
Моята дъщеря е претърпяла инцидент,получила дълбока рана на скулата,почистили са и са я залепили.
Веднага си я взехме в Бургас и след няколко дена трябва хирург да ни смени превръзката.
Страхувам да не й остане белег,а тя,като излезе от шока,постоянно плаче от страх да не остане грозна. След няколко дена трябва да се смени превръзката от хирург,все ми се струва,че е по-добре да е пластичен??
Безкрайно съм щастлива,че само с това се е разминало!!!Но сега искам да й помогна да оправим личицето.
И да ви попитам нещо против белези-контратубекс ли да е?Ще питам и лекаря,но ако знаете нещо...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт