Моята (не)сбъдната мечта

  • 3 581
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 824
Първо искам да направя уговорката,че целенасочено ще избегна обсъждането на реалните ни мечти,тези,които са с глобално значение за хората.
Тази тема е темата за тези копнежи,които сме/да не казвам никога,но почти/ сигурни,че няма да се осъществят.
Аз набързо ще споделя някои от моите въжделения,в последствие ще добавям.
Всяка сутрин ставам с огромни трудности от леглото.Дали заради това или не,честичко си помечтавам работният ми ден да стартира, не по час, а тогава, когато на мен ми се иска.Тя работата няма да избяга,работа ще има и след мен. Grinning
Също толкова често си мисля,няма ли вече някой"голям мозък" да сътвори робот,който да поеме изцяло функцията на домакинята/без частта с удоволствията/-чистене,пране,готвене,гладене,пазаруване.В най-лошият случай бих се съгласила и на личен прислужник-Джерард Бътлър! Mr. Green
В този ред на мисли мога да пиша до утре,но първо искам да изложите и вашите въздушни кули.Сигурна съм,че ще си повдигнем настроението с тази тема,не че ССф не е винаги в отлично такова. Wink

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 16:54 от Esscape

# 1
  • Мнения: 404
като бях 4 клас си мечтаех да ми купят обувки с платформа Embarassed.
е,не ми купиха и сърцето ми беше разбито Cry.сега след години вече разбирам защо не са го направили. Peace но тогава бях сигурна,че са мноого лоши,щом като не ми купуват такива обувки ooooh!

# 2
  • Мнения: 824
Не си ме разбрала.Тук мечтите са не тези,които можем да си купим с пари или много пари.А онези,които никога няма да се сбъднат-най-смелите,най-нереалните,най-абсурдните дори.

# 3
  • Мнения: 2 448
Моята най - голяма такава е да мога да се телепортирам.  Flutter

# 4
  • Мнения: 824
Моята най - голяма такава е да мога да се телепортирам.  Flutter

Паси,къде ти се ходи бе, душко?Стой си при нас.

# 5
  • Мнения: 7 723
Моята най - голяма такава е да мога да се телепортирам.  Flutter

Паси,къде ти се ходи бе, душко?Стой си при нас.
На мен ми се ходи в кревата на Антонио Бандерас, ама нъцки Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 352
Пък аз съм на опашката за Пламен Константинов  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 824
Пък аз съм на опашката за Пламен Константинов  Mr. Green

Еее,тя твоята си е напълно осъществима. Whistling

# 8
  • Мнения: 1 008
Да измислят хапче   за безсмъртие и никой да не умира (евентуално само лошите).
За да не се пренасели земята (както се случва със София в наши дни), да установят живот на още 3-4 планети, като може на едната планета да изпратят възрастните хора, нещо като старчески дом с full екстри, но ние да можем да ходим до там със совалки-таксита и да ги виждаме.

# 9
  • Мнения: 824
Аз пък искам служебните пътувания/командировки/ на мъжете да бъдат забранени със закон.Който го наруши да бъде наказван с последни методи на правосъдието.

# 10
  • Мнения: 1 447
Винаги съм мечтала да мога да ставам невидима когато си пожелая.Особено в ситуация когато не ми отърва ще бъде супер. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 5 940
От утре да се събудя непушач.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 430
Да връщам времето или да поглеждам в бъдещето Wink

# 13
  • Мнения: 54
Да връщам времето назад.

# 14
  • DE
  • Мнения: 967
Да не губя близки НИКОГА!

Общи условия

Активация на акаунт