Има ли хубави магазини в Благоевград??

  • 22 801
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
Интересува ме как са магазините в Благоевград? Писна ми от тази София?

# 1
  • Мнения: 142
Преди около месец ходихме на почивка в Банско и решихме да отскочим на шопинг до Благоевград. Мнооого ми хареса! Има страхотни неща, явно зареждат и от Гърция. Заслужава си според мен да прослушаш магазините!

# 2
  • Мнения: 375
И аз така дочувам и затова пуснах тема.Ако може някой от Благоевград да сподели.Определено ще преслушам магазините.Имало ишлемета - дали е вярно.

# 3
  • Мнения: 733
Преди около месец ходихме на почивка в Банско и решихме да отскочим на шопинг до Благоевград. Мнооого ми хареса! Има страхотни неща, явно зареждат и от Гърция. Заслужава си според мен да прослушаш магазините!

Да, вярно е, но и обратното е още по-вярно  Wink Има ужасно много шивашки цехове, които шият за износ (и то главно за Гърция), включително и ишлемета .  В ЗМК в кв.Ален Мак шият дрехи с марката New Line за верига магазини в Англия с това име. Има и магазин в който неизнесена продукция се продава за по 1, 2, 5 лева. Има и много евтини верига магазинчета "Тео" и "Тиара" - на площада при пощата. Понякога има интересни неща.

Аз лично съм фен на магазин "Alexandra" (на главната, под ГУМ) и "Оxigen" (на главната при киното) - младежки към дамски са нещата. "Alexandra" имат супер евтин Аутлет при Гум по посока моста за  към Вароша.  Peace

# 4
  • Мнения: 375
Ей мерси,май ще науча Благоевград .

# 5
  • София
  • Мнения: 60
Здравейте на вси4ки Simple Smile Аз съм от Блг..все още Wink
Тука наистина има добри попадения,но не винаги.Има доста магазин4ета с остатъци от ишлеме...ЛаРедут и всякакви подобни, износът е предимно за Белгия.Има две магазин4ета едното с "маркови" дрешкискоро си взех потни4е GUESS оттам,и още едно малк о по-надолу от него,намират се в посока център като се тръгва от Радио-телевизонен център.Ина4е в Александра заредиха новата колекция,има мн симпати4ни неща на много изгодни цени Simple Smile

# 6
  • Мнения: 580
Преди около месец ходихме на почивка в Банско и решихме да отскочим на шопинг до Благоевград. Мнооого ми хареса! Има страхотни неща, явно зареждат и от Гърция. Заслужава си според мен да прослушаш магазините!

Да, вярно е, но и обратното е още по-вярно  Wink Има ужасно много шивашки цехове, които шият за износ (и то главно за Гърция), включително и ишлемета .  В ЗМК в кв.Ален Мак шият дрехи с марката New Line за верига магазини в Англия с това име. Има и магазин в който неизнесена продукция се продава за по 1, 2, 5 лева. Има и много евтини верига магазинчета "Тео" и "Тиара" - на площада при пощата. Понякога има интересни неща.

Аз лично съм фен на магазин "Alexandra" (на главната, под ГУМ) и "Оxigen" (на главната при киното) - младежки към дамски са нещата. "Alexandra" имат супер евтин Аутлет при Гум по посока моста за  към Вароша.  Peace
Напълно подкрепям , като цяло това са най-посещаваните - предимно заради цените .Иначе има и "маркови" магазини - Том Тейлър ,Сисли ,Адидас ,Дърабъра и други .

# 7
Az да си кажа не съм от Блгр ,но редовно го посещавам и то главно заради един магазин:)
В ГУМ се намира,мисля на последния етаж,продават страхотни неща на невероятни цени.Купувала съм си рокля отделна жилетка тип ръкав за 18 лв!!!!Винаги имат супер интересни неща.Много съм доволна от тях.Иначе градът наистина е готин откъм магазини.

# 8
ОТ БЛАГОЕВГРАД СЪМ,НО ЖИВЕЯ В ИСПАНИЯ.СПОРЕД МЕН МАГАЗИНИТЕ И СТОКИТЕ,КОИТО ИМА В БЛАГОЕВГРАД ПРИЛИЧАТ НА ИСПАНСКИЯ ПАЗАР.НИЩО ОСОБЕНО.А ИМАХ НАДЕЖДИ ,ЧЕ В БЪЛГАРИЯ СЕ ПРОДАВА ПО-РАЗЛИЧНА СТОКА,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ОСТАНАХ РАЗОЧАРОВАНА.ПРЕДПОЧИТАМ ОТ ИСПАНСКИЯ ПАЗАР ДА КУПУВАМ,ЗАЩОТО Е ПО-ЕВТИНО ,ОТКОЛКОТО НАШИЯ.А РАЗЛИКА В СТОКИТЕ НЯМА.ЕДНИ И СЪЩИ СА,ТЪЙ КАТО ЗАБЕЛЯЗАХ ЕТИКЕТИТЕ НА ДРЕХИТЕ В БЛАГОЕВГРАД И СЕ ОКАЗА,ЧЕ СА СЪЩИТЕ ,КАТО НА МОИТЕ ДРЕХИ ОТ ИСПАНИЯ.

# 9
  • Мнения: 589
Нищо, което го има в Благоевград, не може да не се намери и в останалите градове...Затвърждава ми се впечатлението, че там се пазаруват нещата, които в София се подминават, понеже магазините, в които се продават, са заклеймени като "боклучарници"...И сетне  е една радост какъв изгоден шопинг се е случил... CrazyВъпрос на лансиране на стоката от търговците...
 А пропо, живяла съм доста там, а и с търговия на дрехи съм се занимавала пак там.

# 10
  • Мнения: 86
Купувала съм си страхотни неща от MOTIV на Джеймс Баучер, срещу Кардинал. Последно имах ходене преди седмица до Благоевград и си взех супер намалени летни рокли, няколко потника и 2 чифта дънки. Казаха, че скоро чакат нова стока.

# 11
  • в белята
  • Мнения: 536
Няма стока ,която да я няма и в другите градове,но ако ти се разхожда ела.

# 12
  • Мнения: 0
Благоевград е най-якия град има супер магазини аз съм от Благоевград и зная ,Alexandra ми много харесва дрехите са супер ...

# 13
А много се извинявам има ли магазини за парти стоки,нещо като магазини за костюми за Хелоуин?Много моля отговорете ми възможно най-бързо,защото е спешно!

Ако някой знае ако може да ми каже точен адрес на магазина

МЕРСИ Hug

# 14
  • Мнения: 3
Здравейте,

Видях темата ви, и бих желал да ви помогна за магазини в гр. Благоевград

Ето тук http://visitblagoevgrad.com/shops.aspx  се намира списък с магазини в Благоевград. Някой от тях имат и онлайн магазин.

Дано да съм помогнал

Павел

Общи условия

Активация на акаунт