колички куини

  • 1 300
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте, моля ви който е ползвал количка КУИНИ  БЪЗ да ми каже дали е доволен  Thinking,

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз не съм ползвала,но по наблюдения и разговори с познати,които имат,бих казала,че не е удобна.Летният кош има чупка в кръста и при легнало положение чупката не се губи,а детето спи с вирнати нагоре крака и сгънато в кръста.Освен това кошът е късичък и бързо умалява.Малкото предно колело също не е много маневрено.

# 2
  • Мнения: 575
Аз я имам и съм доволна, не мисля да я сменям.

# 3
  • Мнения: 145
Единствено ме притеснява летния вариант, детето е с вдигнати нагоре крака, но пък разбрах че доста модели ги правят така вече. То или ще висят или ще са вдигнати  newsm78. Според вас кое е по-удобно Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами удобни са този тип кошове,в които нито висят,нито стърчат краката.Кошът си има подпорка за краката,която може да се вдига и смъква,съответно крачетата могат да са хоризонтални,когато детето спи.Същевременно няма чупка в кръста и детето си е в лвгнала или полу-легнала позиция.Моделът Спиди на Куини е така.Количката е много широка и според мен това е по-добрият вариант на Куини.

# 5
  • Лондон
  • Мнения: 449
Аз съм супер доволна, вече 6м я ползваме, от новородено бебе до сега. Отлична е за нашите пътища и "тротоари". Предното колело е изключително маневрено когато се освободи лостчето, което го държи само напред Laughing
Единственият недостатък според мен е чадърчето, смених две, но пружината е рахлабва бързо

# 6
  • Мнения: 4 428
И според мен Спийдито е по-добра от Бъзза  Peace

# 7
  • Мнения: 27
Аз не съм доволна изобщо. В основата си количката е доста широка и трудно влизах в магазини, детето не можеше да спи в нея, защото крачетата му стърчаха. Абе не ми хареса  ooooh!

# 8
  • Мнения: 525
Аз в общи линии бях доволна.
С малки изключения, но всяка количка има забележки.

Ползвах предимно зимния сезон. Снегът определено не беше пречка. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 122
и аз препоръчвам Спиди на Куини, или пък Мурата на Макси Кози  Peace
Имам Спиди, което карах над година и три месеца, от скоро сме със Зап, но определено Спидито е по-добрата количка /в летния вариант на Спидито малката е от почти 5 месечна/

Общи условия

Активация на акаунт