Взрив???

  • 3 546
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Хора, какъв беше тоя мощен взрив преди малко? Не са спрели да вият сирените на линейките и на полицията! Какво стана, някой разбра ли?

# 1
  • Мнения: 743
Къде е това? Аз съм в Лозенец, но не съм чула нищо.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 604
А ти от кой град си, от кой квартал?
didika, явно сме писали заедно. И аз съм в Лозенец, до преди малко бях навънка и всичко е спокойно.

# 3
  • Мнения: 603
Явно е в София, защото и друга потребителка пусна тема току що - Пак гърмежи

# 4
  • Мнения: 68
И аз го чух. Около Пирогов- район. Беше преди 30 мин и още хвърчат линейки.

# 5
  • Мнения: 1 178
ДА, аз пуснах темата. Някъде в центъра като че ли...  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 17 546
Агенция "Фокус" още не са писали нищо Rolling Eyes Те винаги отразяват първи.

# 7
  • Мнения: 68
нито Фокус, нито Днес, нито ТВ  споменават нещо. Утре сигурно ще кажат.

# 8
  • Мнения: 1 178
Вече не се чуват линейките. Дано няма жертви. Praynig

# 9
  • Мнения: 17 546
Цитат
07 септември 2008 | 23:34 | Агенция "Фокус"
София.  Взрив рани двама в стриптийз бар „Пантера” преди минути, предаде репортер на
„Фокус”.
Нощното заведение „Пантера”е разположено в близост до бул. „България”, при отклонението от бул. „Витоша”, в района на улица „Здраве”. На мястото са пристигнали екипи на полицията и на „Бърза помощ”.Пострадалите са откарани в болница. На мястото на инцидента започна оглед.

# 10
  • Мнения: 67
Втори взрив разтърси преди минути София, предаде репортер на „Фокус”.  След взрива в стриптийзбар „Пантера”, взрив избухна и в бар „Казабланка” на улица „Урвич”. Ранени са мъж и бременна жена.

# 11
  • Мнения: 12
Ох, в бързината не съм написала къде съм. Близо съм до "Пирогов". В момента пускам късните новини по Нова ТВ, ама нищо не казват. Може да съм изпуснала. Добре, че няма загинали.
Каквоооо??? Втори взрив? Стига бе! Явно съм чула втория. Ужас...

# 12
  • Мнения: 17 546
В момента пускам късните новини по Нова ТВ, ама нищо не казват. Може да съм изпуснала.
Нищичко не казаха! Rolling Eyes Все едно не е станало. Обикновено започват с горещата новина... на тия късните новини да не са им на запис!? Shocked

Цитат
07 септември 2008 | 23:48 | Агенция "Фокус"
София. Говорителят на МВР Дияна Янкулова съобщи за „Фокус”, че МВР вече работи по случаите и на мястото са дежурните екипи.

# 13
  • Мнения: 1 174
Ужас,дано да няма жертви! Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 5 604
Да, абсолютно нищо не казаха по Нова. Дано наистина няма жертви.

Общи условия

Активация на акаунт