Подаръци за 1г.-момиченце

  • 630
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Скоро ще имаме рожден ден и всички ни питат какво да ни купят. Аз не се сещам нищо конкретно. Дайте някоя идея!

# 1
  • Мнения: 1 447
Според мен ти най-добре си знаеш от какво ще има нужда детето.ДАли да е играчка или някоя дрешка.
Насочи ни за да знаем какви идеи да ти даваме.

# 2
  • Мнения: 3 550
На тази възраст ви предстои прохождане и засилена двигателна активност. Подходящи са разни играчки за бутане - търкаляща се топка с пръчка, активни гимнастики (не от лежащите), играчки с бутони за натискане и т.н.

# 3
  • Мнения: 1 187
Всяко дете проявява различни интереси  и сътоветно различни нужди, подкрепям мнението на Стейси

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Според мен това е много подходящо

# 5
  • Мнения: 984
Аз пък си мислех за обувки - за вкъщи, за навън, и няколко чифта различни номера, защото крачето расте много бързо. Примерно ако носи сега 19-20№, искай патъчки 21-22 зимни и за вкъщи.

Мисля си и за комплект за спане за зимата или одеалце и ниска възглавничка.

Някакви книжки с картонени корици. Но не от тези, в които страниците са прекалено натруфени, че някои деца се плашат. Simple Smile

Успех!

# 6
  • Мнения: X
Идеи и от мен - палатка за игра (има едни, които не са скъпи и много лесно се сгъват, за да не заемат място), всякакви музикални играчки и както някой по-горе беше писал такива за дърпане и бутане. Много момиченца се радват и на малки бебешки колички, с които да щъкат по алеите в парка или вкъщи. Кубчета, топки... Конструктор тип Duplo. Кошове за играчки (ако не са потрябвали още след първия рожден ден - със сигурност).

За дрехи, прибори за хранене и подобни полезности ти най-добре си знаеш.

Общи условия

Активация на акаунт