Заздравител за нокти

  • 12 237
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 952
Препоръчайте ми наистина добър заздравител за нокти, защото си махнах покритието от ноктите и положението им в момента никак не е добро.
От Перфект не съм доволна, за други продукти нямам впечатления.

# 1
  • Мнения: 1 731
Похвалиха ми на OPI, но не съм си го взела,че бил скъпичък. newsm78

# 2
  • Мнения: 1 241
Моите нокти бяха в много лошо състояние, чупеха се, направо се ронеха, не знам от какво.
Аптекарката ми предложи да ги мажа с Геритамин-дупчиш капсулата с игла и втриваш.  Взех си и маслото на Икаров за нокти. Не знам от кое от двете, но сега са ми ок - лъскави и твърди. Даже там, където се деляха на пластове, вече са гладки.
Успех.

# 3
  • Мнения: 4 726
И аз ползвам на Перфект и не съм очарована. Ще следя темата.

# 4
  • Мнения: 1 818
Пробвайте заздравител за нокти на Ейвън,добри са и цената е приемлива Peace

# 5
  • Мнения: 1 952
От Ейвън също не съм особено доволна, един зеленикав ползвах, ама ефект нямаше.

# 6
  • Мнения: 2 803
От Перфект не съм доволна.

# 7
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
The same myself ще ти препоръчам класическия заздравител за нокти на OPI.

Много добър ефект има при мен, пуснах хубав маникюр, а може и да се ползва като топ лак, направо "запечатва".

Малко е скъпичък - 37 до 40 лева в моловете. Аз лично си го взех за 30 лева от едно магазинче, но парите си струват, а и е икономичен като продукт.

Ползвала съм и Ейвън и Перфект, няма никаква база за сравнение.

# 8
The same myself ще ти препоръчам класическия заздравител за нокти на OPI.

Много добър ефект има при мен, пуснах хубав маникюр, а може и да се ползва като топ лак, направо "запечатва".

Малко е скъпичък - 37 до 40 лева в моловете. Аз лично си го взех за 30 лева от едно магазинче, но парите си струват, а и е икономичен като продукт.

Ползвала съм и Ейвън и Перфект, няма никаква база за сравнение.




Това е много добро!!! Peace
Моите нокти бяха съсипани от ноктопластика и само това успя да ги оправи...
Има специален начин на нанасяне...т.е. всеки ден нанасяш на нокътя 6 дни, на седмия го махаш и започваш на следващия отначало...ПРЕПОРЪЧВАМ! Wink

# 9
  • Мнения: 1 952
Взех си на Мавала.
Ще подсиля и с маслото на Икаров за нокти сигурно.
Дано има ефект.

# 10
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Взех си на Мавала.
Ще подсиля и с маслото на Икаров за нокти сигурно.
Дано има ефект.

При мен Икаров нямаше никакъв ефект. Дано при тебе проработи  Peace

# 11
  • Мнения: 1 731
А какво ще кажете за тоя балсам за нокти Макси?Гледам по сайтовете вървят си рекламни карета,не е скъп ама дали е ефикасен... newsm78

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 240
И моите нокти са в ужасно състояние Sad Взех си някакъв световно неизвестен за мен заздравител Micro Cell 2000, даже бях пуснала тема за него, но явно не е особено популярен. Все още не го ползвам редовно както е схемата му на употреба, затова не мога да дам отзиви, по-нататък ще споделя

# 13
  • Мнения: 3 675
Орифлейм имаха хубав заздравител за нокти, но аз от години не използвам такъв продукт.Сега също го има в каталога, може да го пробвате.

# 14
  • Мнения: 1 250
А какво ще кажете за тоя балсам за нокти Макси?Гледам по сайтовете вървят си рекламни карета,не е скъп ама дали е ефикасен... newsm78
Имаше една тема специално за този балсам макси. Що ли не мога да я намеря сега? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт