ароматизатор за дрехи

  • 7 276
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 672
здравейте
искам да си купя ароматизатор за дрехи някой от вас може ли да ми препоръча нещо което е ползвал и е останал доволен.Да поясня че ароматизатова ми трябва за гардероб

# 1
  • Мнения: 130
От супермаркета взех някакъв китайски, ей така за пробата. Оказа се много хубав. Представлява гелче, което е в пластмасова кутийка, която се поставя като закачалка. За съжаление не знам марка.

# 2
  • Мнения: 1 672
а цена ориентировъчно?

# 3
  • София
  • Мнения: 6 971
Аз си слагам в гардероба от ароматизаторите на Глейд - пластмасова кутийка с дупчици и вътре гел. Малката кутийка е около 3 лв., голямата 5 лв. Има най-различни аромати, на мен много ми допада ароматът на бор.

# 4
  • Мнения: 103
Взимах един път някакъв в хартиена опаковка, която е пълна с ароматни цветя и миришеше доста дълго. Но наименованието съм забравила. Стават и тези кръглите които се продават в големите хипермаркети, те са в кутия по два или четири броя. Лепят се към гардероба с двойнолелепещо тиксо.

# 5
  • Мнения: 130

Да не те излъжа, но не беше повече от 1,50 - находка от всякъде. Моя е а аромат на праскова и наистина е хубав. С някакви йероглифи отгоре Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 8 931
Аз си взимам от Jumbo, едни торбички с различни ароматни соли. Харесвам ванилията, но има и други. Цената им е 1-1.50.

# 7
  • Мнения: 1 312
Аз съм ползвала най-различни.
Имам в момента едни малки пеперудки с аромат на лавандула/вършат работа за молци,но на мен аромата на лавандула ми е любим та си ги ползвам и така/.
При бельото имам някакви поптури със сушени цветя.
В шкафа за обувки мирише на нещо ментово/кръгъл,пластмасов ароматизатор,зелен,с отвинтваща се наполовина капачва и "излъчващ" миризма гел/.
При дрешите на детето също е като гел,но на картонче-прилича на тези със закачалката/Райд/,но мирише на ванилия,магнолия...

# 8
  • софия
  • Мнения: 1 745
защо не ароматизираш дрехите?така поне,ще ти мирише и,като са на теб,а не само при отваряне на г. smile3503

# 9
  • Мнения: 1 672
защо не ароматизираш дрехите?така поне,ще ти мирише и,като са на теб,а не само при отваряне на г. smile3503
как да ги ароматизирам?

# 10
  • софия
  • Мнения: 1 745
ами сещам първо,за Сано.има спрей,който мирише уникално и пръскаш,или в сушилнята,или след като извадиш дрехите .може и след,като са ти вече в г.
в пикадили се продават и едни други под формата на кърпи не знам колко са в пакет,но слагаш пак при сушене в сушилнята.
аз ползвам на сано синия спрей.е,няма толкова яка миризма.на чисто.даже си пръскам и в колата вместо да слагам разни борчета и кутий  Peace.направо е фантазия

# 11
  • Мнения: 1 672
ами сещам първо,за Сано.има спрей,който мирише уникално и пръскаш,или в сушилнята,или след като извадиш дрехите .може и след,като са ти вече в г.
в пикадили се продават и едни други под формата на кърпи не знам колко са в пакет,но слагаш пак при сушене в сушилнята.
аз ползвам на сано синия спрей.е,няма толкова яка миризма.на чисто.даже си пръскам и в колата вместо да слагам разни борчета и кутий  Peace.направо е фантазия

каква е цената на Сано?

# 12
  • софия
  • Мнения: 1 745
7лв.-750мл.в такъв флакон,каквито са за чистене на стъклени повърхности.

# 13
  • Мнения: 1 672
много ти благодаря   bouquet ще потърся

Общи условия

Активация на акаунт