Може ли да се забременее по време на вземане на "Агапурин"

  • 2 887
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Здравейте момичета. От вече два месеца вземам лекарството "Агапурин", понеже имам високи стойности на НК клетки. От десет дни обаче не ми идва. Този път дори не бях обърнала внимание - странно! Качила съм два килограма, много ми се яде. Гърдите са ми пораснали. Възможно ли е да съм бременна?? Какво да правя? Имам 7-8 инвитра зад гърба си и ме е страх да правя тестове. Но май е рано да ходя на доктор. Освен това и най-важното е, че това лекарство трябва да се спре ако съм бременна. Досега не съм забременявала и не знам какво е. Дайте съвет, че ще се побъркам. Благодаря ви много. Hug

# 1
Мисля, че най-добре е да се консултираш с доки! Той най-точния отговор и съвет ще ти даде!

# 2
  • BG
  • Мнения: 1 900
Направи консултация с лекар.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 908
Консултация с лекар.

7-8 инвитра?И всичките стимулирани ли бяха,нито един път ли нямаше имплантация макар и за малко?Доста опити са това ми се струва.

# 4
  • Мнения: 55
ninkata80 , макар че имам много инвитро опити зад гърба си,  нито един път нямах  имплантация.  И точно лекарят, при който  сега се лекувам каза, че проблемът е в НК клетките. Все едно, че всичко, което съм правила до сега е било напразно. Сега започвам всичко отначало. ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 908
Bebonka много тъжно,дано отсега нататък потръгнат нещата и да успееш най-накрая.Не губи надежда.Много късмет ти желая от сърце. Praynig Hug

# 6
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Къде си ги правила тези инвитра Shocked

# 7
  • Мнения: 862
Бебонка, възможно най-скоро говори с доктора си. Не застрашавай евентуална бременност, особено ако си я чакала толкова дълго.
Моля те, кажи къде си правила всичките си опити инвитро до сега.

Общи условия

Активация на акаунт