Каква ви е походката?

  • 3 602
  • 62
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 569
http://www.dnes.bg/article.php?id=56938

Походката издавала дали скоро си преживяла оргазъм.
Намирате ли връзка?
Горката ми походка нищо не струва- или мятам краци във всички посоки, или вървя все едно търся диаманти на асфалта...или крача по метър и 50 все едно отивам да бия някого. Още от дете майка ми правеше забележка, че ще бера самочувствени крижи с тоя стил на ходене...Еми не се промених много в този аспект, но направих известни усилия.
Обаче нямам нищо общо с манекенския стил, но гаранция няма и нищо общо с оргазмите....

Та, харесвате ли си походката, другите харесват ли ви я, има ли общо с оргазмите ви?  Grinning

# 1
  • Мнения: 2 241
 newsm78 Мисля, че ходя елегантно, всъщност не знам как може да се
опише походката на човек, но си я харесвам, и другите май също ми
я харесват.
Пък... може и да е хубава заради ежедневните оргазми, знам ли  Crazy Joy

# 2
  • Мнения: 3 268
Походката ми е женствена,също като мен.Походката,на която се възхищавам най-много е тази,на Наоми Кембъл.Същинска газела.

# 3
  • Мнения: X
Е то така излиза,че някоя мадама 1.80 ме бие отвсекъде с оргазми.  Laughing Кокото и да се пъна ,не мога я стигна.
А иначе, да, харесвам си походката, моя си е все пак и си ми отива.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Моята е запомняща т.е. смешна.Като вървя все едно скачам,абе тъпа  работа StopПък връзка с оргазмите никаква ooooh!
Преди години на един сбор сме се срещнали с една жена,с която не се запознахме.След години работихме на едно и също място и тя ме позна именно по тази "забележителна" походка Crazy

# 5
  • Мнения: 3 423
Понеже имам огромни гърди, ми се налага
да ходя винаги изпъчена и с чупка в кръста.
Харесвам си походката, нямам друг избор.

# 6
  • Мнения: 7 723
...аз пък ходя с левия крак по- бързо,
а с десния по- твърдо... Crazy
Кво значи това?
...достатъчно криво ли е да се зачисля към манекенките? Thinking

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Моята пък си я определям като на козичка Laughing,а понеже съм и нисичка,пък и с доста едра гръд,не умея много да се пъча,гърдите ме теглят надолу.Абе,аз направо ви описах Квазимодо май... Wink
И все пак след интиммни отношения може би не съм Квазимодо,пъча си се. Blush

# 8
  • Мнения: 183
Патка с дископатия.
Ха сега познайте името на машиниста.

# 9
  • Мнения: 4 195
летящия холандец............остана ми подскачане от фехтовката, плюс С-образна сколиоза - ужасно е, правя опити да го коригирам.
Всичко друго, само не и женствена.
Адски се кефя на жени със хубава походка Peace

# 10
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ходя винаги с големи крачки, почти без да си сгъвам краката в коленете, което създава определени предпоставки за "въртене на задника", ама на, така съм свикнала, той поне да беше хубав задник... Опитвам се да си докарам така обичаната от мен извивка на гърба, което води до изпъчване на гърдите, а главата ми е високо вдигната, защото така косата ми изглежда по дълга, а на мен все ми се струва, че е твърде къса. Изобщо вървя като че ли съм кралицата на света, та на хората които не ме познават им изглеждам надута и дръпната. Аз съм дръпната, но не и надута. И няма нищо общо с оргазмите. О, да, и стъпвам крак пред крак, не мога да понасям когато между стъпките има разстояние, в смисъл както ходят манекенките, стъпчането като "патица" ми изглежда ужасно неграциозно.

# 11
  • Мнения: 1 212
Баба ми  казваше ..." Да ходиш като гъзела !" .
Не ходя така .
След оргазъм поОтскачам леко, като да подхвръквам  Flutter
Преди дъжд понакуцвам .
Лесно бихте ме разпознали  Mr. Green

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 17:13 от Magesta

# 12
  • Мнения: 743
Аз съм от тези, чиято походка е толкова обикновена, че ако реша да впечатлявам мъжете с нея  Mr. Green.............. май щях да си остана стара мома.
Иначе ходя бавно, много мразя да вървя с хора, които бързат, аз все подтичвам покрай тях. Смаях пълен съм от страни hahaha

# 13
  • София
  • Мнения: 2 430
Отговорих с НЕ!Понякога се "улавям",че ходя леко приведена,лош навик от пубертетските ми години.

# 14
  • Мнения: 118
Царствена!
Няма общо със сексуалните ми преживявания.
Произход, какво да правиш!

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 17:29 от Пътуващ

Общи условия

Активация на акаунт