за бързо зарастване на шевовете след раждането

  • 12 819
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
на мен лично адски много ми помогна, та реших да споделя с вас!
Оксикорт и Бионект крем! процедурата се извършва вечер! напръскват се шевовете с Оксикорта хубаво, след което върху марличка се слага от крема и се поставя където трябва!

# 1
  • BG
  • Мнения: 1 900
И мен Оксикорта много ме облекчаваше.Пръсках се на всяко ходене до тоалетната.Охлаждаше ми мястото и добре се чувствах.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
С нищо не съм пръскала,но не ме боляха шевовете

# 3
  • Мнения: 363
не можех нито да седна, нито да легна толкова ме боляха, но комшийката ми каза що да сторя и ме спаси от мъките

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Нямах шевове, но имах много охлузвания и ме болеше доста.И аз като vivi_an се пръсках на всяко ходене до тоалетната и ме успокояваше.

# 5
  • Мнения: 3 929
Аз се пръсках с Бивацин спрей.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз се пръсках с Бивацин спрей.
и аз. И съм доволна от него (е друго не съм пробвала де) Peace

# 7
  • Мнения: 121
И аз се пръсках с Бивацин, но от него ми се олющи кожата и го спрях.Оксикорт не съм слагала. За мен най-ефикасна беше тетрата.промивки няколко пъти през деня.Върши чудеса наистина.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз си правих промивки с тетра Peace

# 9
  • Мнения: 2 803
И мен Оксикорта много ме облекчаваше.Пръсках се на всяко ходене до тоалетната.Охлаждаше ми мястото и добре се чувствах.
Peace

# 10
  • Мнения: 2 960
И мен Оксикорта много ме облекчаваше.Пръсках се на всяко ходене до тоалетната.Охлаждаше ми мястото и добре се чувствах.
Peace

# 11
  • Мнения: 610
Аз съм ползвала Бивацин.Бях много доволна.Дори сега,когато малката пада и се ожулва и прускам с него много е ефикасен.

# 12
  • Мнения: 1 372
Аз ползвах тетра, витасин и  едно лекарство с лидокаин / не знам българския му аналог/, но мисля че Бивацин-а би свършил перфектна работа

# 13
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Бивацин!  Peace Страхотна работа свърши 

# 14
  • Мнения: 825
Бивацин спрей и промивки с тетра  Peace

Общи условия

Активация на акаунт