Обезкосмяване, кола маска

  • 1 734
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте мами.От няколко месеца използвам течната кола маската на Jankar за интимните части, но с нея немога да се изчистя хубаво.Трябва постоянно да я топля за да стане лесна за разнасяне, а и с шпатулката не мога да я разнеса равномерно навсякъде. Хем се оклепвам цялата, хем се случва като дръпна да не се отлепи цялата лента и болката е ужасна.
Въпросът ми е следния.Дали има някаква кола маска, която да се разнася по-лесно? Четох преди време някаква с восък на Veet, но нямам спомени. Трябва ми нещо, което да намажа и след това с лентите направо да дърпам. Не съм много в час с тия неща, така че моля за съвет.Става дума за интимните части. Мерси.  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 743
Прегледай другите подобни теми, мисля че имаше нещо за тази кола маска.  Peace :peace

# 2
  • Мнения: 2 388
Прегледай темите. Peace
Сигурна съм, че тук са обсъждани всевъзможни начини и продукти за обезкосмяване.

# 3
  • Мнения: 2 229
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215573.280

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276389.0

Прочети тези две теми, трябва ти кола маска на патрони и евентуално нагревател. Peace

# 4
  • Мнения: 1 636
Мисля,че това е ре6ение на въпросът ти

# 5
Знам, че тази тема е обсъждана много пъти затова съжалявам, че съм пуснала темата. Значи не ми трябва патрон с нагревател, а нещо което мога да си намажа например половината крак и след това да дърпам с лентите.Защото с тая на Jankar, както споменах не се размазва хубаво, а и понякой път като сложа повече и като дръпна се омазвам. Затова попитах за други модели кола маска, които са и по-добри, ако може някой да ми препоръча.

# 6
  • Мнения: 1 250
Какъв крак? Нали уж за интимни части ставаше въпрос. Ако не страдаш от предразсъдъци и не си финансово затруднена, по-добре ползвай услугите на козметик.

# 7
Какъв крак? Нали уж за интимни части ставаше въпрос. Ако не страдаш от предразсъдъци и не си финансово затруднена, по-добре ползвай услугите на козметик.

За краката го дадох като пример. Еми да ти кажа, предпочитам вкъщи сама да си я правя.

# 8
  • Мнения: 2 229
Защо не искаш патрони с кола, нали точно при тях идеята е, че се маже равномерно и няма как да сложиш по-дебел слой? newsm78

# 9
  • Мнения: 72
Патроните не стават за интимни части. Те покриват по големи площи, а за триъгълника и аз съм на мнение, че е най-добре да потърсиш услугите на козметик.

# 10
  • Мнения: 1 636
Патроните не стават за интимни части. Те покриват по големи площи, а за триъгълника и аз съм на мнение, че е най-добре да потърсиш услугите на козметик.
Раzбира се,че стават. На коzметик ми махат пак с такъв като на снимката и ниЩо не остава  Wink. Ако обърне6 внимание накрайниzите им са с раzлична големина (6ирина)  Peace. След лаzерната епилация това го намирам zа най_доброто ре6ение.

# 11
  • Мнения: 72
Патроните не стават за интимни части. Те покриват по големи площи, а за триъгълника и аз съм на мнение, че е най-добре да потърсиш услугите на козметик.
Раzбира се,че стават. На коzметик ми махат пак с такъв като на снимката и ниЩо не остава  Wink. Ако обърне6 внимание накрайниzите им са с раzлична големина (6ирина)  Peace. След лаzерната епилация това го намирам zа най_доброто ре6ение.
Май си права. Как се изложих само.  ooooh! Аз имам патрон и си правя сама кола маска на краката, но не съм виждала такива с по-малки ролчици. Трябва да потърся. Дали имаш идея къде ги има, в Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт