мнение за д-р Илиева от Шейново

  • 1 271
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Привет на всички! 
Вече съм в пети месец и не мога да реша кой лекар да наблюдава бременността ми. Първия път раждах при д-р Велев и сега реших да отида пак при него, но не съм доволна от вниманието, което ми отделя. Когато имам някакъв проблем не може да ме приеме веднага, а трябва да чакам няколко дни. За съжаление бременността ми не е безпроблемна имам скъсяване на шийката(в момента е 2.2см), но въпреки това ми каза,че няма да правим серклаж, а аз съм много притеснена. Разбрах, че д-р Илиева е добър специалист и моля който има мнение да го сподели с мен.

# 1
  • Мнения: 5 401
Здравей! Нищо не ми говори д-р Илиева.  Rolling Eyes Моята бременност я следяха в ЖК на Шейново, а ме изражда д-р Станков, който е завеждащ някое си отделение там. Много съм доволна от него - прекрасен човек и грижовен лекар, отличен специалист. Живот и здраве, със втората бременност мисля направо той да ме следи.

Желая ти леко добременяване и много спокойствие!   bouquet

# 2
  • Мнения: 13
Доволна ли си от ЖК в Шейново? Интересува ме дали всеки път те преглеждат с ултра звук.

# 3
  • Мнения: 5 401
Да, всеки месец ме гледаха подробно на УЗ и ми обясняваха всичко. Изследванията ми ги пускаха редовно, обръщаха ми достатъчно внимание.  Peace Единствения недостатък на ЖК за мен е, че не те наблюдава един лекар, а няколко и нито ти ги познаваш достатъчно, нито пък те теб. Затова мисля следващия път да си ходя само при д-р Станков.

# 4
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
ако си мислим за една и съща докторка(леко на възраст с прошарена коса), лично аз бих избягала като дявол от тамян smile3512,но напълно подкрепям мнението за д-р Станков,раждах при него
добър и като лекар и като човек. smile3501

# 5
  • Мнения: 1 949
За въпросната лекарка - подкрепям това:

ако си мислим за една и съща докторка(леко на възраст с прошарена коса), лично аз бих избягала като дявол от тамян

Много лошо впчечатление ми направи, но да не разводняваме темата. Ако те вълнува конкретен случай, мога да ти пиша ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт