Магазин за играчки он лайн?

  • 4 667
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 404
Здравейте интересувам се за магазин за играчки он лайн, от където да си поръчам и да ги доставят вкъщи.Дайте ми някой и друг линк.Благодаря Ви.

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 147
Google Peace

# 2
  • Мнения: 404
Благодаря.Точно това ми трябваше.

# 3
# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 4
[/не ви препоръчвам този интернет магазин миналата година си поръчах от там играчки за децата първо ги получих в ужасен вид кутиите много мръсни да те е срам да ги подариш а и съдържанието не отговаряше на описаното в сайта когато им се обадих и те незнаеха че новата им пратка не е напълно оборудванаquote]

# 7
  • Мнения: 169
Пепино , а качеството на играчките какво беше-аз съм харесала един център с инструменти,но е куча марка и се чудя дали изобщо щеизлезе здрав,и дали не е по-добре да дам малко пожече пари за нещо качествено newsm78

# 8
  • Мнения: 180
Пепино , а качеството на играчките какво беше-аз съм харесала един център с инструменти,но е куча марка и се чудя дали изобщо щеизлезе здрав,и дали не е по-добре да дам малко пожече пари за нещо качествено newsm78

Миналата седмица бях на РД на дете на 3год. Подариха му един сервизен център от ВЕга Тойс. Представляваше нещо като количка/масичка с много инструменти. Той много се зарадва, започна да чука по пода и и на 3тото чукване, чука се взриви на хиляди малки пластмасови парчета с ужасно остри ръбове..... Не бях очарована. Та, нали е чук да се чука с него!

Препоръчвам www.toytown.eu

# 9
# 10
Антонио и Анелия ,поспрете се срекламката ,разбрахме ,че сте си направили магазинчета-бебенца,градове,мечти каквито и да са Peace

Общи условия

Активация на акаунт