Отзиви за тур.агенция "Мейкомс"?

  • 2 274
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
Здравейте,моми4ета!
Има ли пътували с агенция "Мейкомс"?Мислим да пътувам с тях до Тайланд.Как ви се струва?Моля ви изразете мнения и отзиви за тая фирма.Предварително ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 177
  Мъжа ми няколко пъти е пътувал с тях до Китай и е доволен.Винаги са изпълнявали това което са обещали.

# 2
Абе хора, НЕ ГЕДАТЕ ЛИ ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА - ГОВОРИХА КОЛКО ХОРА Е ИЗМАМИЛА Мая Борисова Кутева с МЕЙКОМС !

Много внимавайте!

# 3
  • Мнения: 1 844
Абе хора, НЕ ГЕДАТЕ ЛИ ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА - ГОВОРИХА КОЛКО ХОРА Е ИЗМАМИЛА Мая Борисова Кутева с МЕЙКОМС !

Много внимавайте!
дамм,тази вечер беше поредният репортаж..
явно има доста измамени,дори собственичката се е укрила неизвестно къде и даже полицията не може да я открие.
аз не бих рискувала.има тооолкова много агенции..

# 4
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
 Аз също съветвам да се пътува с агенция наложила се на пазара, било то и малко по - скъпо, препоръчвам сигурността.

# 5
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
НЕ се доверявайте на тази туристическа агнеция.

По-добре дайте парите си на мен  Wink, по-лесно ще ме намерите и без бой ще ги върна.  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 5 248
НЕ се доверявайте на тази туристическа агнеция.

По-добре дайте парите си на мен  Wink, по-лесно ще ме намерите и без бой ще ги върна.  Laughing



Ще те покрия и ще делим  Joy hahaha

А сега съвсем сериозно - мисля, че една тема за тея  #Cussing out трябва да се закове и всички да знаят!
Гледах Господарите, направо  Sick  да провалиш почивката на толкова много хора ...  #2gunfire

# 7
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Абе хора, НЕ ГЕДАТЕ ЛИ ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА - ГОВОРИХА КОЛКО ХОРА Е ИЗМАМИЛА Мая Борисова Кутева с МЕЙКОМС !

Много внимавайте!

Темата е пусната на 09.09.2008 ......

Дано miamy не е пострадала  Tired

# 8
  • Мнения: 265
Момичета,аз намерих отзиви за тази фирма и всичките бяха лоши и не рискувахме да пътуваме с тях.И аз гледах в "Господари на ефира" и бях много щастлива,че не се подлъгах по ниските им цени.Дано няма много "жертви" на тая измислена фирма.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 248


Ето за това е хубаво да има такива форуми и предавания като Господарите  Hug
Може би е наистина да има тема за тази туристическа агенция, както и за Вени Турс,
за да се знае и да не се подлъгват хората  Peace
Дано се сетят да заковат!   bouquet

miamy : Много се радвам, че и така бързо отговори и че не си пострадала  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 7 980
Преди години на няколко места пътувах с Мейкомс, даже имах карта за редовен клиент. След това през 2008г. чух за някакви измамени туристи в Дубай. А след това гледах и Господари на ефира.
Явно на тази фирма изобщо не може да се разчита.

Общи условия

Активация на акаунт