рси- сътрудници

  • 8 797
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте!
Бихте ли обяснили какви са условията да станеш сътрудник на РСИ? Какви са вашите мнения за тези продукти? Ако може да изпишете адреси на координатори за Варна, с които да се свържем. Благодаря

# 1
  • Мнения: 1 250
Какво е рси?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 154
Роял Сейлс Интернешънъл
Каталожна търговия на хранителни добавки , витамини . Имат  козметична , парфюмна и почистваща серия ( за дома) .
На мен ми се виждат скъпички  Rolling Eyes .

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 14:40 от sunflower

# 3
  • Мнения: 246
Интересно ?Ами и аз не знам,някакъв линк имат ли? newsm78

# 4
# 5
  • Мнения: 246
Ами пиши й мейл Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 277
Аз съм сътрудник на РСИ във Варна.

# 7
  • Мнения: 263
Аз съм сътрудник на РСИ в София! Продуктите са добри и на фона на Амуей са без пари!

# 8
  • Мнения: 794
Свекърва ми е дистрибутор, отначало бях супер скептична,
но честно казано си промених коренно мнението:
и козметиката и добавките са невероятни.
А също така съм доволна от микрофибърните кърпи..

# 9
  • Мнения: 1 277
Аз съм много доволна от кърпата за оптика и за прозорци. Използвала съм също така Дентисепт, масло със 110 билки, Млечен конкрет с невен, Млечен конкрет с чаено дърво, витамин С на прах, теблетки с овощни влакна- нямам никакви забележки Peace

# 10
Здравейте,аз съм сътрудник на RSI.Както аз така и моите клиенти са много доволни от продуктите.
Ако,желаете пишете ми на е-майл margo_g66@abv.bg,за мен ще е удоволствие да се включите в нашата група тя е към офиса във гр.Варна

# 11
  • Мнения: 4
Аз също съм сътрудник на RSI и съм от Варна. Продуктите са добри и според мен необходими за здравословен начин на живот /особено за Варна!!!/. Можете да ми пишете на klavis@dir.bg

# 12
  • Мнения: 246
А някой да е от Пловдив?Ако не как мога да стана сътрудник? Peace

# 13
  • Мнения: 4
Можем да те регистрираме и от Варна, но ще поразпитам как ще стане с доставките. Ако се интересуваш пиши на мейла. Ще ти изпратя подробности. Публикуван е малко по-горе.

# 14
Аз съм сътрудник в Бургас. Ако някой иска подробна информация да пи мише на gd_bourgas@tvskat.net

Общи условия

Активация на акаунт