Въпрос за полу седнало положение на бебто в количката

  • 2 400
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 588
Отправям въпроса си към по-опитните мами, защото съм в голяма чуденка newsm78 - мойте разходки с бебка навън са един малък кошмар Sad тя не иска да стой в количката и само плаче и иска да я нося. Та малката ми принцеса е на три месеца и половина и въпросът ми е мога ли вече да сменя зимния кош на количката с летния и когато е будна да я возя в количката  не в напълно легнало положение, а на на второто полулегнало, за да има възможност да гледа поне малко. Притеснявам се да не би да и направя нещо на гръбчето. Дали смятате, че и е още рано за летния кош.  newsm78 Уточнявам, че летния ми кош има и напълно легнало положение и когато заспи мога да я свалям.   

# 1
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 771
когато водих бебка на ортопед на 3м.и 20дена.доктора ми каза,че мога да я слагам
в полуизправено положение на количката т.е.на първо ниво.което на моята количка според мен е високо,но той каза,че е добре.

# 2
  • Мнения: 4 433
Да можеш  Peace

# 3
  • Мнения: 2 111
Да,не мисля че има проблем.
Когато беше на 4 месеца вдигнах количката на  полулегнало положение и я обърнах да е с гръб към мен,защото беше много любопитна и не искаше да лежи.

# 4
  • Мнения: 588
Благодаря за отгворите момичета ще го направя и дано разходките да и харесат повече  Peace

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Да може Peace

# 6
  • Мнения: 2 334
Можеш няма проблем и аз на тази възраст сложих дъщеря ми в полулегнало положение Peace

# 7
  • Мнения: 165
Аз лично на 5 месеца махнах зимния кош и я сложих в летния на най-ниското ниво...то е на около 45 градуса

# 8
  • Мнения: 1 586
На същата възраст беше Хриси ,когато започнах да го слагам в полулегнало положение на количката и той все искаше да го нося и да гледа..... Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 23 072
Благодаря за темата - и ние сме в почти същото положение  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 619
И аз да използвам темата да запитам

Зимния кош на количката ни няма нива, та да питам какво се подлага за да може да се ползва зимния кош в полулегнало положение??

# 11
  • София
  • Мнения: 1 946
И ние сме така, затова се принудих да взема кенгуру. Много й харесва в него.

# 12
  • Мнения: 4 784
Сложи я на първото полулегнало положение.
Не съм подлагала нищо под бебето, защото количката си имаше нива.

# 13
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
На същата възраст беше Хриси ,когато започнах да го слагам в полулегнало положение на количката и той все искаше да го нося и да гледа..... Crazy
Peace
И аз да използвам темата да запитам

Зимния кош на количката ни няма нива, та да питам какво се подлага за да може да се ползва зимния кош в полулегнало положение??
можеш да слагаш някакво сгънато одеалце, но по-добре би било направо летен вариант и на първо ниво, а като заспи да спускаш. Аз така правех

# 14
  • Попово
  • Мнения: 687
можеш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт