?Частна детска градина в Бургас?

  • 1 714
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Някой чул ли е за такава.Днес в Ало Бургас прочетох за такава,че приема деца от 3-6год. и им се обадих.Цената била 320лв. за целодневно,а можело и почасово.Доколкото разбрах се намира на ул."Кирил и методи"44.

# 1
  • Мнения: 18
Днес аз също разговарях с една госпожа по телефона най-вероятно директорката, отказа да ми каже точният адрес каза, че е около Кирил и Методи .Попитах точно къде а тя ми отговори ,че трябва да се видим първо  Thinking  Цената е 320 лв за цял ден и 200 за половин ден .Моля ако някой има повече информация за тази детска градина да пише ,Дали не става въпрос за затворената от РИОКОЗ миналата година градина на "Д-р Нидер"

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 380
Aз търсих за сина ми почасови занимания, когато отидох на посочения адрес. Говорих по телефона с една госпожа, тя каза че с децата са на конната база, на въпроса ми защо на въпросния адрес не виждам табела за дет. център/градина (отвън стои една реклама, става дума че във входа освен лекарски кабинети и някакъв религиозен център нямаше други врати) и къде точно се намира той, отговори, че в момента ползват базата на религиозния център...

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 02:02 от ribka

# 3
  • Мнения: 298
Това ми звучи много странно и не бих пуснала детето си в тази "детска градина" та ако ще и да е безплатна.

# 4
  • Мнения: 1 672
Аз онзи ден видях че са направили Детска забавачница на ул. ЛЕвски където беше стария офис на ПП ГЕРБ , ако някой не знае може да види как стоят и там нещата и какви са цените

Общи условия

Активация на акаунт