нощем сок ?

  • 1 620
  • 35
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
бебка от известно време се буди доста често нощем и си подаваме биби води, от 2 нощи и давам сок, тя си го пие без проблем, но се чудя дали бъркам,  АМ не искам да давам нощното хранене сама го отказа като беше на месец  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 15 197
Ще й създадеш навик вместо АМ да пие сок нощем.
Не мисля, че е добра идея.  Confused

# 2
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
сигурно е така, но ако и давам само вода изпива понякога до 200мл. ........ последното АМ което пие е 7лъжици с 200мл. и определено смятам, че не си ляга гладна ...... newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 15 197
А ако не й дадеш нищо-какво става?
Само биберон не върши ли работа?

Знам, че всяко бебе е различно, но когато Иво започна да се буди нощем, мислех, че е от глад . 2-3 вечери му давах мляко и той го изпиваше. После реших да видя какво ще стане, ако не му давам-и нищо не стана. Оказа се, че той просто иска да го гушна и заспива.

# 4
  • Мнения: 239
Здравей,според мен също не е редно да даваш сок.ПО-добре мляко.МИсля,че е същото дали сок или мляко то пак е храна.

# 5
  • Мнения: 1 062
Ако си сигурна, че детето ти не е гладно, предлагай вода. Нека да пие, може на детето да му е горещо примерно. Сока според мен не е добра идея. Може да избиват зъбчета и за това да се буди, а водата да охлажда венците и да му олеква на бебето ти.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Според мен не е добре нито сок да се дава нито мляко през ноща Peace

# 7
  • Мнения: 4 000
Според мен не е добре нито сок да се дава нито мляко през нощта Peace

И аз така смятам, освен всичко друго, мисля, че влияе зле на зъбите, дори още да ги няма всичките

# 8
  • Мнения: 27 524
Мляко може, сок - не. Ако е жадна - да пие вода.  Peace

# 9
  • Мнения: 668
Блонди  е дала изчерпателен отговор Peace кратко и ясно!

# 10
  • Мнения: 9 973
давам  предимно вода,че имам в стаята налично количество Laughing

# 11
  • Мнения: 2 231
Здравей,според мен също не е редно да даваш сок.ПО-добре мляко.МИсля,че е същото дали сок или мляко то пак е храна.
Peace

# 12
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ок, благодаря ви  Hug спирам сока и си продължаваме на водата

# 13
  • Мнения: 2 960
Ще й създадеш навик вместо АМ да пие сок нощем.
Не мисля, че е добра идея.  Confused
и аз мисля ,че не е необходимо.Пробвай само с водичка или ако се събуди гушни ,дай биба ,успокой и дано заспи!!!!!!!!!

# 14
  • Мнения: 4 433
Ще й създадеш навик вместо АМ да пие сок нощем.
Не мисля, че е добра идея.  Confused
и аз мисля ,че не е необходимо.Пробвай само с водичка или ако се събуди гушни ,дай биба ,успокой и дано заспи!!!!!!!!!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт