72-ра Американска тема

  • 17 058
  • 308
  •   1
Отговори
  • Мнения: 940
 
AZ
benson10 - A.J. - 5/9/2007

CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско 
Зора - дъщеря-Сан Франсиско 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел/2ро момиче
penguin - Isabelle - 6 nov 2007
Winx - Los Angeles - син

CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър

CT
Hear Again

FL
MrsG - Sophia
Джи - Anthony Kyle
Кейси
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
GA
victoria - Елла- 12/19/2005 - София/Атланта
4baby -  Антоанета -8/22/2006 - Атланта

IL
ТинаХрис  - Джоджо 
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго
Pety- Ричард и Дейвид

IN
stella_ars (стела)- Деница(01.23.2002), Дара (12.17.2006)

МА
Бубка (Боряна) - Дани -4/11/ 2006 - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария
Agent Provocateur - Ангелина

МD
Sladurana

MN
Biz - Мартин, 2005
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008

MO
raya_usa - Дида(Dida)-22 септември 2001 и Матю(Matthew)-18 май 2007
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън 

NY
hotmama73 (Елица) - Рада 12/13/2005 - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин -5/24/2003; Елена- 8/24/2006 - Варна/Албъни
cubbit - NYC

NC
MissZ
МVK- син

OH 
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Krassi-Денис и Косара
Ружа - Лора , Марта 

РА
Фея-кръстница (Анна) - Анелия (2003г), Eлизабет (2006г)

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания
Clairette - Dallas/Fort Worth

WA
Liann (Ани) - Деси 2/6/1992; Кристина- 5/5/2005 - Пловдив/Сиатъл
Evanescent- Стара Загора-София-Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

+ мишолина-дъщеря и син


 

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 05:43 от victoria

# 1
  • Мнения: 2 185
Айде да видим дали ще успея първа.
Честит Рожден ден на голямото момче на Аталанта. Да ти е жив и здрав и все така талантлив!!!

# 2
  • Мнения: 1 783
Пак сме изтървали картинката Simple Smile. Търсих да я цитирам да пусна нова тема, ама всичко старо заключено. Тенк ю Вик Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 173
Аталанта честит ти рожденик - много здраве  му желая, нека си остане  винаги  толкова трудолюбив и талантлив   newsm59  bouquet . Похапваме виртуално по парче Династия  smile3510 eat.

# 4
# 5
  • Мнения: 2 185
Их тоз агент бе...всичко има...каквото няма бързо го намира  Wink
Забелязахте ли как се движат процентите за Обама-Мк Кейн според последните проучвания  Thinking http://www.cnn.com/POLITICS/

# 6
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Мдааа, Пейлин може да спечели изборите на дедо ви.

Имам въпрос - с какво чистите петна от фон дьо тен/пудра? Тествах Bare Minerals преди време, нещо явно не се оправих с голямата четка и се наплесках - вече сигурно 10 пранета са мнали и още седи петно на един бял пуловер...

# 7
  • Мнения: 2 563
Тази статия много хубаво обяснява позицията на либералите по отношение на бедността и бедните - не е "дайте да им дадем чек", а "дайте да спрем обричането на деца на вечна бедност като развием различни образователни програми". Тази гледна точка явно е възприета и от Обама, което много ме радва.

http://www.nytimes.com/2008/09/07/magazine/07wwln-lede-t.html?_r … e&oref=slogin

# 8
  • У дома
  • Мнения: 1 741


Я и тук да почерпя. Мони е щастлив. Приятелката му го разцелувала, пъчела цици в негова чест, 30тина момичета го поканили на скул данс и в комбинация с похапването в Хутърс и игра на тенис, завършваме деня с Хайдн и Бах.
Благодаря ви за пожеланията Simple Smile

# 9
  • Мнения: 868
Тази статия много хубаво обяснява позицията на либералите по отношение на бедността и бедните - не е "дайте да им дадем чек", а "дайте да спрем обричането на деца на вечна бедност като развием различни образователни програми". Тази гледна точка явно е възприета и от Обама, което много ме радва.

http://www.nytimes.com/2008/09/07/magazine/07wwln-lede-t.html?_r … e&oref=slogin

Много хора не харесват No Child Left Behind, особено учители поради причините изброени тука. Макар че като цяло виждам какво има предвид и съм съгласна, бих искала да видя и малко повече фокус и на децата които не са непременно disadvantaged по такъв краен начин.  За съжаление, повече внимание и средства се използват за децата които изостават в училище за сметка на тези, които са на или над средното ниво. В последните години, много от т.нар. gifted програми за закрити. Това е загуба.

Повече внимание бих искала да се обърне на развитието на добри програми, на математика и наука, където американските деца изостават и не само в традиционно бедните квартали.  Бих искала и да видя повече фокус на програмите трениращи учителите в университетите, които са се превърнали във фабрики за дипломи.

Съжалявам, не съм много оптимистична за обществените училища, освен в най-добрите квартали може би.

# 10
  • Мнения: 109
Atalanta, най-сърдечни добри пожелания и от мен за порасналото ти момче! Щастие и за него, и за вас!  newsm67

И тази торта изглежда страхотна.

cubbit, и на вас желая безмерно щастие!  bouquet

amoritka, стискам палци за добър край!

Аз напоследък се включвам само с честитки.  Blush ...

# 11
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Горната статия не ми се отваря, а ми е интересно. No Child Left Behind е един от най-лошите експерименти в образованието. Но то с такъв президент, какво друго да очаква човек - опита се и децата да направи по свой образ и подобие, че да не е изключение, горкия.

Марлела , благодаря Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 800
Аталанта, Честит Рожденик!!!!

Бубка, не знам с какво, ако намериш нещо, моля да споделиш...на ЕйДж любимо боди не мога да го изпера от ябълка вече няколко месеца...

Чухте ли, че Опра, отказала да покани Пейлин за гост с оправданието, че не е политическо предаване, а Обама е бил гост 2 пъти...след отказа, започнала да губи зрители..

Айде пак  сме на страниците на Економист, този път за делото на Георги Марков:
http://www.economist.com/world/europe/displaystory.cfm?story_id=12056788

# 13
  • Мнения: 1 147
Аталанта, честит рожден ден на Мони.. здрав и усмихнат!
Хайдн и Бах на РД..?  Wow Grinning

Кларет, предлагам да спреш да ровиш в сайтовете на имиграционните  Grinning

Пингвинче, гледачка пробвай с познати. Препоръчани хора от приятели, съседи, колеги на мъжа ти .. И с много обикаляне, за да видиш мястото. Всъщност ти градина или гледачка търсиш? Постоянно или почасово?

Сладурана, споделяй, споделяй, всички през това сме минали или минаваме, къде по-лесно, къде по-трудно.

Иве, Опра е голямо дърво, спор няма. Бива лицемерие, ама нейното...

Пикси, мен не ме притеснява самата страна. По-скоро процеса на адаптация за нея и децата, езика, т.н.. Мен там не могат с пушка да ме накарат да живея ( или недай боже да работя  Simple Smile) , но хора всякакви..

Бубка, пробвай на RIT препарата за петна.

# 14
  • Мнения: 940
Сложих картинката ,браво на агент, и на Биз че обърна внимание. Wink

бенс...ами разбира се че няма да я кани сега ,тя откога е натиснала Обама на 1ва линия,пък и какви крокодилски сълзи рони на спийча му за ниминирането. Казала е че след изборите задължително ще е гостенка...знае тя че може да и вдигне рейтинга и да закопае Обама без да иска.

Аталанта ..честит ти рожденник,да е все такъв желан и обичан от всички.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт