След операция от херния

  • 1 031
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Оперираха синчето на 2г и 8м от херния.Изписаха ни на другия ден.Днес е 2-я ден след операцията.Въпросът ми е към преживелите това:Как успявате да удържите децата да не бягат,скачат и т.н.?Пускахме филмчета ,без особен ефект.Казаха "да се пази."Прибрахме всички камиончета,колела....Обаче то се катери,иска да бяга,едвам го удържам и да не скача.Казва,че не го боли  newsm78.

# 1
  • Мнения: 225
И моят син го оперираха от херния и то два пъти.Оперираха го на обяд и след 4-5 часа си тръгвахме, а на следващия ден скачаше и тичаше като че ли нищо не е било.И аз се бях притеснила но пък на нас докторите ни бяха казали че нищо му няма щом не го боли да си тича детето само да не вдига тежко.....

# 2
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
и моето детенце го опериха на същата възраст. Стоя мирен точно 1/2 ден - колкото да изгледа 3 филмчета  ooooh!
И аз като теб прибрах колелото и един слон, дето се бута с крака. И толкова...Не можах да го пра напълно. Поседяхме в къщи няколко дни, защото вън съвсем не мога да го спра...
Всичко ще е наред Simple SmileУспех  bouquet

# 3
  • Мнения: 15
А кога започнахте да ги извеждате навън?След кой ден?То ако зависи от него още сега ще изхвърчи.
 А аз и топките прибрах,че бяга след тях,ама не знам до кога ще удържа фронта.

# 4
  • Мнения: 1 587
Не се притеснявай-ако го боли той сам ще легне или седне,достатъчно голям е.Детето ми беше на 3 год.,когато му направиха оперцията.Оперираха го в 10ч.,в 12,30 ни изписаха( не сме в Бг.)Голям рев и тръшкане беше в болницата-искаше да му махнат абоката -доктора каза,че този рев не е опасен за самата операция.В къщи спа за 2-3ч. и когато се събуди ходи по голяма нужда(за мой ужас).надвечер вече бяхме навън на разходка уж с детската количка да не се натоварва много,но на връщане той я бута.И така-операцията беше в петък,в събота и неделя останах без думи да приказвам,че трябва да лежи и да не тича....И в понеделник беше не детска градина.....
При децата самата операция е по-лека и се възстановяват много по-бързо от възрастния човек.

# 5
  • Мнения: 17 546
Единият от синовете ми го оперираха на 1г. и 6 м. Не съм го ограничавала в нищо, а на толкова малко дете съвсем не можеш да обясниш, че не трябва да тича по топката (ходеше перфектно на тази възраст). Възстанови се без никакъв проблем и не съм го мислила много. Права е happy_mama, че ако не му е добре, сам ще се щади.

# 6
  • Мнения: 959
И дъщеря ми беше така на втория ден и изобщо не съм я спирала.Тя сама се усещаше,че е прекалила,когато я заболеше.

# 7
  • Разград
  • Мнения: 3 110
На сина ми днес му е 19 ден от операцията,но още на вторият ден демонстрираше на доктора как можел вече да бяга.За колите и колелото съм обяснила и се въздържа,но с това скачане не можах да се справя.Скача си детето постоянно и съм малко притеснена и аз,да не стане нещо с операцията.

# 8
  • Мнения: 15
Ей,момичета,успокоихте ме!То в чудо се видях с това дете.Непрекъснато викам"Недей".Май и аз ще го оставя,само колелетата ще си стоят прибрани.То не че от мойто пазене има смисъл.То пак си бяга.

Общи условия

Активация на акаунт