Пак това ядене

  • 1 359
  • 24
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 239
Както вече писах, синът ми, който е на 4 месеца яде само 2 пъти по 100 мл. Водих го на лекар, основно го прегледа и нищо му няма. Изписа ни витамини. Въпроса ми е може ли да слагам по 1 -2 м.л. бананова каша в млякото му, за да е по- калорично. Вече се чудя какво да измислям само за да яде това дете. Плодовото пюре не е толкова калорично, а зеленчуково ще започвам след 1-2 дена, не че ще го яде...

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Според мен вече можеш да го захраниш с каша  Peace

# 2
  • Мнения: 27 524
Слагай оризова.
Странно толкова малко бебе да яде толкова малко...  Thinking

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 239
А във всяко хранене с мляко ли мога да слагам и каша, той не че яде повече от 2-3 пъти де.

# 4
  • Мнения: 702
Захрани го с каша Peace,аз моята дъщеря и дадох на същата възраст тъйкато и тя не искаше АМ

# 5
  • Мнения: 27 524
А във всяко хранене с мляко ли мога да слагам и каша, той не че яде повече от 2-3 пъти де.

Може, до лека гъстота  Peace

# 6
  • Мнения: 4 433
А във всяко хранене с мляко ли мога да слагам и каша, той не че яде повече от 2-3 пъти де.

Може, до лека гъстота  Peace
Да Peace

# 7
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
защо не може да предам част от апетита си(а може и целият) newsm10на детето,че и аз се чудя как да  и дам повече от 100мл.мляко(на 4м. е) newsm61, а аз да отслабна.аз също и давам банананова каша в съотношение 2:1.но особен ефект.......?

# 8
  • Мнения: 27 524

Защо повечето хора свързвате многото ядене и големия апетит с нещо желано, нужно и равно на здраве?
Няма такова нещо  Wink

# 9
  • Мнения: 308
   Бих давала кашата с лъжичка, а не да я прибавям към млякото. Към млякото можеш да добавяш безглутеновите бисквити на Плазмон, които са за след 4 месец, но не съм запозната дали е правилно.

# 10
  • Мнения: 306
Както вече писах, синът ми, който е на 4 месеца яде само 2 пъти по 100 мл. Водих го на лекар, основно го прегледа и нищо му няма. Изписа ни витамини.

Колко тежи детето и как наддава, че и моята едната близначка не пие много мляко? И как само два пъти на ден по 100 мл., през останалото време какво му даваш?

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 239
Тежи 6 600, за последния месец е наддал около 600 гр. Ми какво му давам...чудя се и аз вече какво да му давам. Днес мудадох пюре от броколи и така ще заместя поне едно хранене след време. Слагам малко каша в млякото, понеже е по-калорична и между храненията давам малко плодово пюре. Но с млякото сме до никъде, дано другите неща, който давам компенсират. Вие как мислите?

# 12
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
тефи и ти мислиш,че не яде,ами моята дъщеря на същата възраст е и тежи
5 600гр. smile3515 smile3515направо съм се побъркала на тема ядене smile3511

# 13
  • Мнения: 1 062
тефи и ти мислиш,че не яде,ами моята дъщеря на същата възраст е и тежи
5 600гр. smile3515 smile3515направо съм се побъркала на тема ядене smile3511

  Laughing Не се побърквай, колко се роди бебето ти?

Тефи, добавяй АМ в зеленчуковото и в плодовото пюре, което даваш.

# 14
  • Мнения: 46 430
Щом даддава нормално, не пипай нищо до към 6-ти месец.

Млякото е по-калорично от броколите  Wink

Общи условия

Активация на акаунт