зъболекар и евентуална бременност

  • 1 107
  • 10
  •   1
Отговори
здравейте на всички искам да споделя нещо което ме тревожи ние с моя приятел се опитваме да си имаме бебе.Но закъснява ми с 2 дни симптоми за цикъл имам:вие ми се свят,гадимисе се ми се спи не ме боли корем което е странното защото при моя цикъл е някакъв ад.повръщам цял ден корема ме боли ужасно и не знам сега е по различно.Надявам се да съм бременна но ме е страх пак и маи е раничко за тест ще изчакам.
Но главния ми проблем е че от 2 седмици лекувам 2 зъба слагам им пломби и ми вадят нервите и на 2 зъба и нз дали понеже ми се възпали единия не е от това цяла нощ не съм спала пак и едни нерви ме гонят
ходили се на зъболекар ако си бременна ?!?   само да добавя че нали се слагат някакви лекарства да не ми стане нещо ако съм бременна много съм се притеснила

# 1
Ходи се на зъболекар естествено, трябва само при слагане на упойка да се знае, че си бременна (ако ще вадят или оперират зъб)!

# 2
  • Мнения: 2 270
Разбира се, че и бременните ходят на зъболекар!
Ако се налага упойка - искай такава без адреналин!!!

# 3
  • Мнения: 1 001
направи тест за да си сигурна и  по- спокойна вече при два дена закъснение би трябвало да ти отчете.а на зъболекар се ходи но трябва да му кажеш имаш съмнение за бременност.

# 4
  • Мнения: 3 294
направи тест за да си сигурна и  по- спокойна вече при два дена закъснение би трябвало да ти отчете.а на зъболекар се ходи но трябва да му кажеш имаш съмнение за бременност.
Подкрепям , тест и стискаме палци  Peace

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Направи си тест и помни - бременните не са болни хора а хора даващи нов живот Wink
И те ходят по зъболекари....и в салони по красота също...по заведения....абе и те като нормалните хора Mr. Green
Успех.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Направи си тест Peace
Кажи на зъболекаря,че се съмняваш за бременност

# 7
благодаря на всички ви но  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry не съм бременна правих си тест  #Cussing out #Cussing out #Cussing out защо няма ли най-нарая и да се зарадвам и аз на  EFP

# 8
  • Мнения: 1 001
благодаря на всички ви но  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry не съм бременна правих си тест  #Cussing out #Cussing out #Cussing out защо няма ли най-нарая и да се зарадвам и аз на  EFP
Hug Hugсъжалявам мила ще дойде и това време Hugдругия месец ще е твоя

# 9
знаели някои онлаин овулационен календар не почвам всичко по план от днес аааааааа писна ми се да се надявам всеки месец си мисля че съм бременна на месец по 5 теста си правя
почвам да меря базалната температура и т.н искам електронен календар за изчисляване на овулацията

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Четене му е майката.
Погледни една от закованите теми и ще разбереш за тези календари.

Общи условия

Активация на акаунт